Nejlepší tenisky u nás?

Už několik let se intenzivně zajímám o tenisky, rád sleduji nové modely a jakmile mě nějaký hodně zaujme, tak ho prostě musím mít. Bohužel v České republice je dostupnost určitých typů tenisek dost špatná, a tak nezbývá než objednávat ze zahraničí nebo počkat několik měsíců, než se sem daný model dostane, ale za tu dobu vyjde další, který mi zalíbí ještě víc a takhle pořád dokola. Ale i České obchody nabízí kvalitní tenisky a zde uvedu některé z nich.

Jednou z nejlepších značek tenisek, kterou u nás můžete sehnat je značka Jordan. Jejich modely mě velmi baví a sám jeden mám (do budoucna plánuji svoji sbírku rozšířit), konkrétně – JORDAN III (3) RETRO FIRE RED. Jordany se mi vždycky líbily, ale nechtěl jsem si je objednávat přes internet a ty, které jsem vídal ve zdejších obchodech mě neoslovily natolik, abych si je zakoupil, ovšem jednou jsem byl nakupovat s kamarádem na Chodově a řekl jsem si, když už tu jsem, tak se podívám do Footlockeru a tam byly, už na první pohled mi bylo jasné, že je musím mít a doteď jsem hrozně rád, že jsem do toho obchodu tehdy šel. Nejen, že vypadají skvěle, ale jsou hlavně pohodlné a vydrží hodně, neboť je už nějakou dobu mám a stále vypadají jako nové. Několikrát se mi již stalo, že jsem šel po ulici a lidé mi je pochválili, což mě dost zarazilo, protože v Česku jsem zvyklý spíše na opačné názory. Jedinou nevýhodou je podle mě cena, pokud chcete sehnat hezké Jordany, tak to nebude za 1000,-Kč.

JORDAN III (3) RETRO FIRE REDDalší značkou je rozhodně NIKE. Nike vyrábí skvělé modely odjakživa a samozřejmě v mé sbírce nechybí. Už několik let mám – Nike high dunk, ale postupem času jsem je vyměnil za Rosheruny, které patří k mým nejoblíbenějším teniskám, protože je má malé procento lidí, což mě hodně těší, protože nemám rád, když vyjdu ven a vidím deset lidí, co má stejné boty jako já, dále skvěle padnou na nohu a jejich materiál je příjemný na dotek.

Nike Rosherun

Dlouho jsem přemýšlel, že si zakoupím Airmaxy, ale štvalo mě, že se to tu rozšířílo jako nákaza a téměř každý, kdo se zajímá o módu je má, ale nakonec jsem se nenechal odradit a koupil jsem si je, snažil jsem se koupit takové, které se mi budou líbit, ale zároveň je nebude mít každý a to se mi přesně podařilo. Opět mě zachránil Footlocker, kde jsem si koupil Airmax 90 black a nemohu si na ně stěžovat. Hlavní výhodou je, že se dají nosit v každém ročním období, narozdíl od Rosherunů, které nejsou příliš vhodné do chladného počasí.
Dokud je zima, tak stále zvažuji, že si koupím černé Airforcy, neboť jsou už taková klasika a rozhodně patří k těm nejlepším teniskám na zimu.

Nike AirMax 90 black

Nike Air Force

Samozřejmě nesmím zapomenout na další značku a tou je Vans. Vansky jsou super a v Česku v nich můžete potkat téměř každého. Nejprodávanějším modelem je Vans Authentic a já mám dvoje – modré a černé. Na léto jsou ideální a ani cena není nějak převratná jako u předchozích tenisek, o kterých jsem psal. Jako hlavní nevýhoda Vansek mi přijde jejich trvanlivost, vždy po krátké době se mi začal odlepovat okraj a celkově velmi brzo ztratily svůj původní vzhled.

Vans

Zajisté je mnoho dalších kvalitních značek u nás, které vyrábí dobré boty jako Adidas, Converse, New Balance a další, ale zde jsem vypsal podle mě ty tři nejlepší, které u nás můžete sehnat.

  

Comments are closed.