Zara jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co v Českých obchoďácích můžete najít.

Vždy byla Zara lepší než Haemko, Pull and Bear a podobné obchody, ale v poslední době se mi zdá, že svou úroveň posunula o mnoho dál.
Započalo to tričkami se zajímavými vzory, kdy na mě nejvíc zapůsobily náboženské a jedno jsem si také zakoupil, ale ani další kousky oblečení nezůstaly opožděné.
Mikiny postoupily stejným směrem jako trička a mikin jsem si koupil podstatně více, protože na mě udělaly největší dojem a hlavně mi přišlo, že tyhle věci nemá skoro nikdo, což se po Vánocích velmi změnilo, protože Zara udělala velký výprodej, který mě dost naštval, protože jsem tam po měsíci přišel a viděl jsem stejné věci, které jsem si koupil o 50% levnější a najednou se to začalo šířit jako lavina.
Co se nesmí Zaře odepřít je kvalitní výroba tepláků, které jsou hned vyprodány a pokud ne, tak je většinou ani nenajdete mezi normálním zbožím, ale musíte si o ně říct, protože jsou většinou ukryté ve skladu.
Bundy má Zara také dobré, ale bohužel za vysoké ceny a na to kolik stojí se tolik neliší od ostatních bund, které jsou podobné a seženete je za mnohem nižší cenu v jiných obchodech.
Rozhodně si myslím, že se Zaru vyplatí sledovat, protože neustále přichází s novými a zajímavými modely.

Ještě doporučím nejlepší pobočky, kde se dají sehnat ty nejnovější věci:
1) Kousek od Můstku, kde jsou věci vždy jako první.
2) Dále je dost kvalitní nabídka na Pankráci.
3) A samozřejmě na Chodově.

Více na oficiálních stránkách – zara.com

Comments are closed.