Kde sehnat téměř nesehnatelné kousky?

Určitě každý má nějakou oblíbenou značku a kousek, který by si přál získat do svého šatníku, ale je to už téměř nemožné.
To samé prožívám i já a trávím dost času na internetu tím, že se snažím najít kdekoliv věrohodného prodejce, který by požadovanou věc měl a troufám si říct, že se mi to podařilo, a tak Vám poradím, kam se podívat.
1) Rozhodně Ebay, velký výběr, ale zároveň i mnoho podvodníků, kteří Vám buď nic nepošlou nebo pošlou padělek, který ‚laik‘ na první pohled ani nepozná.
2) Na Facebooku jsou speciální skupiny, které se zabývají přímo prodejem věcí, které se skoro nedají sehnat, sice je zde menší výběr, ale zase větší šance oproti Ebayi, že věc dostanete a o padělek se jednat nebude.
Skupiny: https://www.facebook.com/groups/luxurysales/ , https://www.facebook.com/groups/stussy.sell.buy.trade/ a takhle jich určitě najdete mnohem více, stačí si zadat do vyhledávače požadovanou značku.
Ještě zde uvedu svou oblíbenou CZ/SK skupinu, která se zabývá tím stejným:  https://www.facebook.com/groups/755622541120586/ a tu pravidelně sleduji.
3)  Na stránce votocvohoz.cz jsou někdy opravdu zajímavé věci, stačí pravidelně sledovat nabídku. Lidé často neznají hodnotu věcí, které mají a bezhlavě je tam nabízí za směšné částky.
4) A samozřejmě šanci máte i v sekáči, ale musíte jich projít opravdu hodně, protože pochybuji, že hned v prvním najdete něco, co jste na internetu nenašli po několika hodinách hledání.
5) Také není špatné sledovat oficiální stránky, kde se může objevit restock.
Jaké zajímavé kousky můžete najít ?

HBA

Givenchy

Bape

 

Versace

 

GivenchyBape

36

Yeezy

Givenchy

Pyrex

Air Jordan

 

a mnoho dalších…

Comments are closed.