Nový trend ? Nosit fake Air Maxy.

Nemohl jsem si nevšimnout toho, že se na mojí hlavní stránce začaly množit fotky lidí, kteří si koupili nové Air Maxy. Teď si asi říkáte: ‚noa, vždyť  je nosí hodně lidí‘. To je sice pravda, ale najednou se mezi lidi rozšířil model, který se už nějakou dobu téměř nedá sehnat a jedná se o Nike Air Max Hyperfuse ‚Independence Day‘.

Jak tento model sehnat ?
Většina se nachází na ebayi, kde se ovšem ceny pohybují v průměru kolem 10 000,-Kč.
independence
Jak poznat, že se jedná o FAKE ?
Prošel jsem mnoho stránek, kde byl tento model nabízen a musím se přiznat, že na první pohled nejde poznat rozdíl, což trochu mrazí v zádech.
První věc, která Vám napoví, že se nebude jednat o originály je cena. Pokud se radujete, že jste našli boty, které stojí normálně 10 000,-Kč za 2000,-Kč, tak to bude mít svůj důvod.
Další, co Vám může pomoct je stránka, na které boty vybíráte. Většinou už na první pohled poznáte, že se jedná o web podvodníka. Stovky modelů bot, které se již nevyrábí za nesmyslné ceny. Především se jedná o weby původem z Číny.
A když tyto boty na někom vidíte, tak se dá podle zbytku oblečení poznat, že se jedná o fake.
Na Českém Facebooku se objevilo dost stránek, které se prodejem padělků zabývají, více si můžete přečíst v mém článku, který je přímo na toto téma zaměřen.
V neposlední řadě je třeba zmínit, že padělky jsou vyráběny z horších materiálu než originály, což při dlouhodobém používání může mít negativní dopad na Vaše zdraví.

Jak padělek vypadá?

2153 21552154

Osobně mám jeden pár Air Maxů, nejedná se o zmiňovaný model Hyperfuse ‚Independence Day‘ nebo nějaký padělek, ale o boty kupované ve Footlockeru. Podívat se na ně můžete v tomto článku → Moje Air Maxy nebo na mém Instagramu.

Líbí se ti Air Maxy? Koupit je můžeš → zde.

Teď už jen na závěr pár fotek:
1840 18391841 1844 1843 1842

Comments are closed.