‚Swag‘ holky ? To ne.

Můj názor je, že se většina lidí vůbec neumí oblékat a stojím si za ním, ale momentálně mi přijde, že se na módu více zaměřují kluci než holky, což v minulosti bylo naopak a v dnešní době je opravdu těžké na ulici potkat holku, která by byla hezká a zároveň dobře oblečená.

Holky si řekly, že asi bude nejlepší obléct se jako kluci, poslouchat stejnou  hudbu a být za každou cenu strašně IN.
Proto v Praze můžete potkat různé typy holek, které zde uvedu:

1) ‚Třeba na to sbalím fotbalistu‘

Neojšklivější model Air Maxů, ale hlavně, že to jsou Air Maxy. Nejvytahanější tepláky, které doma najdu, přes které si natáhnu dlouhé tričko s pořádným potiskem (Superman, I love London, Twerk It). Na záda si vemu,co nejvíc barevnej pytlík, do kterýho si dám 18 hřebenů, zrcátko, 66 kilogramů make-upu a peníze od mámy, který utratím za chlast a nákup novýho bravíčka, které mi radí, jak sbalit kluka, který se obléká stejně jako já.

Samozřejmě, pokud je teplo, tak si nebudu brát tepláky, ale přes svoje 100 kilový stehna si natáhnu nadkolenky a půjdu házet úsměvy po klukách do obchoďáku.

2056

2054

2048 20502047

2) My jsme ‚gang‘

Je nás tak 8, všechny vypadáme téměř stejně. Nosíme ty nejlevnější a nejhnusnější Jordany, které šly sehnat, následují kraťásky, z kterých nám lezou zadky, který jsou vyžraný z celodenního sezení v Mekáči. Nesmíme zapomenout na naše nadkolenky. Trička máme převážně s tvrdejma nápisama, aby se nás ostatní holky bály a na hlavě jedině snapback! Nejčastějc Bulls, protože to letí, ikdyž nevíme, jestli hrajou fotbal nebo tenis.

Camera 360 2045 20442053
Pokračování příště.

Comments are closed.