Vymklo se to kontrole.

Na začátku března jsem Vás informoval o tom, že jsem si koupil nové boty a že jakmile se dám do pořádku, tak je nafotím. Jenže, já jsem hrozně línej, takže článek je až teď.
Taky jsem chtěl dodržet svoje takové ‚předsevzetí‘, že budu méně utrácet. Ono se mi to poměrně dlouho dařilo, protože si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem si boty koupil, samozřejmě nepočítám tyhle. Takže jsem je bral něco jako odměnu a dál jsem chtěl pokračovat v šetření nebo jak to mám nazvat.

Jedná se o model: Nike Air Max ‚Bred‘ = black/red a je to barevná kombinace, která se poprvé objevuje na modelu Air Max.
V Česku je měly myslím tři obchody a vždy byly během chvíle pryč. Já je kupoval na Queensu, kde se ohřály jenom dvě minutky.
První fotka je focena mnou, to jde možná poznat i podle toho malého lístečku.

50104005 4004 4003Na Facebooku sleduji pár stránek, které prodávají oblečení a boty a asi před 14 dny mi na hlavní stránce vyskočil pár, který mě naprosto okouzlil a já jsem neodolal. Což znamená, že moje ‚předsevzetí‘ tak trochu ztrácí hodnotu, ikdyž u tohohle páru se to dá omluvit, ne?

Zde se jedná o model: Nike Air Max 1 Ultra Moire Black/White-Black

50114008 4007 4006Ani jeden pár jsem ještě neměl na noze, ale Ultra Moire plánuji vzít na další focení.

Air Max Bred nabízím k prodeji.
Nové/Nenošené
Velikost: eur 42 , US 8,5
Cena: 4500,-Kč
Osobní předání v Praze.
V případě zájmu mi můžete napsat na e-mail: pribyltomas.promotion@gmail.com nebo na Facebook.
3911

Comments are closed.