Tokyo ?

Můj první dubnový článek píši až v polovině měsíce, protože byly prázdniny a celkově takový volnější program, takže místo toho, abych fotil nebo něco napsal jsem se válel, jak je mým klasickým zvykem…, ale nebudu jenom kritickej a zmíním to, že jsem pro vás něco připravoval a stále připravuji. Zatím nebudu prozrazovat co, ale počítám, že tak do měsíce by první část mohla být hotova.
Jo a ještě jsem se věnoval škole, kde jsem momentálně rozhodně nejlepší žák.

Přes ty dva týdny, co jsem nefotil mi zase pár věcí přišlo, takže jsme s Ondrou vyrazili fotit, tentokrát na most v Tróji, který mi přijde úplně super a taky to ještě není tak profláklé místo.

Focení jsem zahájil v oblečení od značky Souvenir z Londýna. Mají zatím v prodeji jen 6 věcí, ale to vynahrazují jejich kvalitou. Potisk na triku není odfláknutý a je udělán velice dobře. Kraťasy jsou ze síťoviny, kterou mám hodně rád.

IMG_6605IMG_6616 IMG_6617 IMG_6623 IMG_6626Následovala značka Sky Life Clothing, kde bych vyzdvihl hrozně příjemný materiál u trika. Na dnešní teploty, 16°C naprosto ideální, je to taková triko-mikina.

IMG_6678 milion6IMG_6681„Donut“ triko je od značky Inspected, která se nedávno již na jednom focení objevila.

milion milion4 miliondva miliontriCelkově potřetí jsem fotil pro Dánskou značku Visionary, která se každým novým kouskem zlepšuje.

IMG_6695 IMG_6696

IMG_6689

Poslední triko, které jsem v neděli fotil bylo od značky Godson.  Toto triko je takový mix značek Sky Life a Souvenir – příjemný materiál + kvalitní potisk.

milion5 IMG_6749Na velkém množství fotek mám kšiltovku od značky Ixxxrykterá je naprosto perfektní. Mám rád roztrhané věci a o klasické kšiltovce jsem přemýšlel už delší dobu, takže když mi přišla, tak mi udělala velkou radost.
cepka

Další produkt, který se objevuje na většina fotek jsou náramky od značky AFH Designs. Určitě to je zajímavý doplněk.

IMG_6665

Kontakt: 

Tomáš

Facebook

Instagram – Zde najdeš další fotky z focení.

Ondra

Facebook

Web

 

Comments are closed.