Moje myšlenky #1

Pokud mě nějak pravidelně sledujete, určitě jste si všimli, že přes 3 měsíce se zde neobjevil žádný článek. Prvním důvodem bylo, že jsem si zlomil ruku při zápase a jelikož to bylo už po několikáté, tak jsem dostal sádru na dva měsíce. Něco jsem se sádrou nafotil, ale nebylo to ono, zas tolik se mi to nelíbilo a zároveň jsem si nemohl skoro nic obléct, protože byla dost objemná.

Dva měsíce uběhly a sádra byla dole.
Jsem v maturitním ročníku, takže kromě tréninků se toho na mě dost kupí i ze školy. Řeším maturitu (trochu) a do toho se snažím postupně připravovat na vejšku. První krok jsem udělal dneska, když jsem absolvoval národní srovnávací zkoušky. Vybral jsem si oba možné předměty, tedy obecné studijní předpoklady (OSP) a základy společenských věd (ZSV).
Nejdříve mě čekaly OSP, které začínaly už v devět. Dal jsem si velkej pozor, abych dorazil včas (nařízeno asi 23 alarmů), protože mi to dělá problémy a musím se pochválit, za to jak se mi to povedlo. Měl jsem půl hodinovou rezervu a byl jsem v takové té první vlně. Taky jsem doufal, že když přijdu brzo, tak si budu moct vybrat nějaké dobré, taktické místo.
Místa byla předem určena, ale u první zkoušky jsem měl poměrně štěstí, protože jsem seděl úplně vzadu a ještě jsem měl vedle sebe souseda, s kterým se dalo normálně bavit, a tak nějak jsme se zasmáli tomu, že nic neumíme.

Mezi první a druhou zkouškou byla hodinová prodleva, tak jsem si došel na oběd. ZSV jsem psal v jiné učebně, takže už jsem neměl své posvátné zadní místo, ale seděl jsem ve druhé lavici. Sedělo se po jednom, neboť polovina účastníků..myslím, že celkové počet byl 640..takže 320 se přihlásilo pouze k první zkoušce. Když jsem se rozhlížel po třídě, tak to vypadalo tak, že na ZSV zůstali už jenom samí podivíni (i když já jsem asi taky podivín, ale trochu jinej než tihle lidi).
Výhodou u těchto srovnávacích testů je, že máte k dispozici více pokusů, takže si tam asi ještě párkrát zajdu něco napsat.

Na blog jsem zatím sice žádný článek o focení nepřidal, ale pár jich proběhlo, takže fotky určitě v zásobě mám. V nejbližší době můžete článek očekávat.

Zatím mě můžete sledovat na Instagramu, kde už pár fotek z nejnovějších focení je.

Comments are closed.