Goldie Vision

Goldie vision, aktuálně jedna z nejzajímavějších Slovenských značek, od které můžete v blízké době očekávat novou kolekci a co jsem tak zahlédl, tak je určitě na co se těšit.

2908

A teď k samotnému focení. Jaké kousky oblečení jsem pro Goldie fotil? Černou prodlouženou mikinu se zipy po stranách. Ideální na nošení v těchto teplotách, kdy ještě není extrémní zima, jelikož je poměrně tenká. Vypadá dobře v kombinaci s bomberem, protože se outfit hezky navrství (fotku brzo dodám :D). Druhým kouskem bylo růžové triko z Goldie merche.

Goldie Vision, one of the most interesting brands in Slovakia at this moment. You can expect their new collection very soon, above is leak from it.
What pieces from Goldie have I taken the photos in? With the black long hoodie with side zippers. The hoodie is quite thin so it’s ideal to wear it during autumn when it isn’t so cold outside. It’s also a good combo with a bomber, because you can easy layering your outfit. The second piece is a simple pink tee from Goldie merchandise.

288fotka1 290fotka kopie 315fotka kopie 334fotka kopie fsd 393fotka kopie 2909

Contact: 

Tomáš (in the photos)

Facebook

Instagram

Alex (Photographer)

Instagram

Web

Goldie

Facebook

E-shop

Goldie merch

Facebook

Web

Comments are closed.