5 věcí, který nechceš dostat k Vánocům, ale dostaneš je.

Každý rok určitě najdeš pod stromečkem něco, co tam bylo ten minulý, předminulý..vlastně každý rok a moc velkou radost z toho úplně nemáš. Tady je kratší seznam toho, co možná i ty dneska dostaneš:

1. Školní potřeby – Jsou svátky, ty máš vypnout a odprostit se od všeho, ale pod stromečkem na tebe čeká kružítko, pravítko a sešity. To tě přivede na myšlenky, že už se škola blíží a Vánoční nálada začne trochu upadat.

2. Babička je z jiné generace, ale přesto se snaží jít z dobou a podobný luxus chce dopřát i tobě. Pod stromečkem už na tebe číhá nový přírůstek do tvého šatníku. Bohužel, babička se netrefí do tvého vkusu, velikosti ani oblíbené barvy. Tvou povinností však je si to před ní vyzkoušet a říct, že ti padne skvěle a nemůžeš se dočkat, až v něm někam vyrazíš.

3. Pyžamo. Už pět let spíš ve spodním prádle, ale pyžamo stejně pod stromečkem najdeš.

4. Pokud máš sourozence – ideálně mladšího, tak společenská hra vypadá jako perfektní dárek pro vás oba. Po naléhání tvého sourozence a nenápadného nátlaku zbytku rodiny si ji zahrajete hned po rozbalování dárků, zároveň to je okamžik, kdy si ji hrál naposledy.

5. Poslední dárek/dárky bych zařadil do kategorie „praktických věcí“ – jsou to věci, které už máš, ale bylo ti sděleno, že to stále nestačí. Sem patří ponožky, které jsou už trochu Vánoční tradicí, ručníky nebo šampóny.

Všechno tohle berte s nadhledem, protože Vánoce jsou svátky, kdy hlavně máte být se svými nejbližšími a dárky jsou už jen takovým bonusem.

Díky a přeji šťastné a veselé.

Comments are closed.