Nejpohodlnější tenisky?

Pokud mě pravidelně sledujete na Instagramu, tak jste si určitě všimli, že v poslední době mám na nohou nejčastěji Adidasky, konkrétně model Ultra Boost. Důvod je prostý, v životě jsem neměl na noze pohodlnější botu.
Technologie Boost se Adidasu opravdu povedla a lidé si toho začínají stále více všímat. Důkazem je celobílé provedení tohoto modelu, které je při každém restocku během pár minut/vteřin vyprodané a u nás ho v kamenné prodejně neseženete.

2910

Porovnávat pohodlí jsem mohl například i s Yeezy 350, kde technologii Boost najdeme také. Yeezy jsou samozřejmě pohodlné, ještě, aby ne, když je kolem nich takové „haló“, ale Ultra Boosty jsou pořád o kousíček dál. Projděte se bosí po své peřině, příjemný, co? Teď si vyzkoušejte Ultra Boosty, ještě lepší.

29142915

Pokud máte v plánu si Ultra Boosty pořídit, tak Vám poradím s výběrem velikosti. Přijde mi, že modely jako Tubular, Superstar či Stan Smith sedí o velikost více, tudíž u nich volím 40 či 41, ale u Ultra Boostů mám velikost 42 a jsou mi úplně akorát, takže berte svou obvyklou velikost nebo klidně o trochu větší.

Cena se nejčastěji pohybuje kolem 4899,-kč, což může někoho odradit, ale v tomhle případě můžu 100% potvrdit, že cena odpovídá kvalitě.

Zakoupit si je můžete zde.

UPDATE: Na Adidasu jsou teďka 30% slevy, tak neváhejte.

239fotka kopie 2911

Bylo by zajímavé, kdybychom se dočkali takovéto spolupráce, ne?

29122913

Comments are closed.