Luxury outlet online

Dostupnost některých značek u nás není na takové úrovni, na které by mohla být, naštěstí jsou zde obchody jako Luxury outlet, které se sem snaží dostávat nové, rozvíjející se značky jako například Black Moniker, Sixth June či Favela a daří se jim to. Věcí od Favely je na Luxury eshopu obrovské množství, snad ještě více než na oficiálních stránkách.

Já jsem fotil ve věcech od Favely, konkrétně ve ‚splash‘ kombinaci trika a kraťasů + ještě v červenočerném prodlouženém triku. Prodloužená trika v případě Favely jsou prodloužená opravdu extrémně. Splash triko jsem si musel nechávat zkracovat. Pokud si plánujete nějaké triko pořídit, tak klidně objednávejte až o dvě čísla menší, než je vaše obvyklá velikost.
V poměru vzhled – kvalita – cena mi Favela vychází jako jedna z nejlepších možností, kterou můžete zvolit při vybírání nových kousků do svého šatníku.

Luxury outlet is a retailer shop which is selling new and growing brands from the whole world. You can find there brands as Black Moniker, Sixth JuneFavela and others. You can find a big amount of pieces from Favela and also from their new collection on this website.

I took photos in Favela clothes, concretely in Splash combination (shorts and tee) + red-black long tee. Favela tees are extremely oversized so you can go 2 sizes down.
In comparison of design – quaility – price is Favela one of the best possibilities you can decide for.

DSC_22777 DSC_22955 DSC_23222DSC_23855DSC_2395DSC_2684 DSC_26444 DSC_26544DSC_27099DSC_2650DSC_27766

Contact: 

Tomáš (in the photos)

Facebook

Instagram

Eva (Photographer)

Instagram

Web

Luxury outlet

Instagram

E-shop

Comments are closed.