Woodies

Po delší odmlce, která byla zapříčiněna přípravou na maturitu a přijímací zkoušky, konečně můžu říct, že už to mám za sebou a můžu se vrátit zpět k tomu, co mě baví.

Má nejčerstvější spolupráce proběhla s obchodem Woodies, který v červenci tohoto roku oslaví tříleté výročí od založení.
Ze značek tu najdeš například Adidas, Puma, Vans, či Thrasher, který momentálně zažívá dost velkej hype a jako správnej hypebeast jsem se ho taky chytil.

Kromě celosvětových značek jsou tu i menší brandy, které rozhodně nezaostávají. Příkladem je značka Wemoto, od které mám skvělou jarní/podzimní bundu. Sice se blíží léto, ale na Woodies najdeš poslední kus téhle bundy a ještě ve slevě, takže pokud nechceš v září splašeně běhat po obchodech, tak teď udělej něco pro svoje budoucí já.
Další věci, ve kterých jsem fotil jsou bílé Thrasher triko, černý batoh, do kterého se toho vejde až podezřele mnoho a slip-on vans.

After longer pause which was caused by school duties I can finally say I have everything completed.

My latest collaboration was with the shop Woodies, which is going to celebrate 3 years anniversary in July.
From the brands you can find there Adidas, Puma, Vans or Thrasher.
Besides worldwide known brands there are smaller brands which also have very high quality. For example brand Wemoto, I am wearing their jacket in the photos and it’s great and comfortable. On Woodies is the last piece on sale so check it out. Other things which I am wearing and you can find them on Woodies e-shop are the white Thrasher tee, the black backpack which is very spacious and the slip-on vans.

DSC_5977DSC_5989 DSC_5993 DSC_5998DSC_6002WOODIES4 (2)DSC_6011 DSC_6013IMGP7263-Edit(1)wwDSC_6058DSC_6128WOODIES2ww2DSC_6448DSC_6472DSC_6510WOODIES17DSC_6361DSC_6370

Contact: 

Tomáš (in the photos)

Facebook

Instagram

Eva (Photographer)

Instagram

Web

Woodies

Instagram

E-shop

Comments are closed.