Jaký boty budu nosit přes léto?

Tenhle článek jsem měl v plánu napsat tak před měsícem, ale nějak jsem se k tomu nedokázal dokopat, protože jsem furt řešil milion maličkostí a hlavně jsem byl dost línej, ale tak léto ještě není zdaleka u konce.

Minimálně půl roku jsem se snažil sehnat jakýkoliv creepers od Rihanny, ale bez výsledku, takže na konci května mě Puma potěšila, protože vyšly tři nový colourways tohohle modelu a to už jsem si nenechal ujít. Vycházely pouze v malých velikostech (největší byla 41), což pro mě neznamenalo nějakej větší problém, navíc boty seděj minimálně o číslo víc (41 sedí jako 42, atd..).

image1 (1)

Jak jsem již psal, dlouho jsem je sháněl, takže teďka jsem to nepodcenil a rovnou jsem si pořídil všechny tři barvy.
Zelené a černé si nechávám na nošení, plánoval jsem i bílé, ale naživo se dost lesknou, takže je spíš ocení nějaká slečna…jestli bys je chtěla, tak mi napiš.

image2

Jak už design boty napovídá, tak to asi úplně nejpohodlnější tenisky nebudou. Po prvních pár nošeních mě z nich bolely nohy a navíc dost nepříjemně řezaly do paty. Naštěstí po pár dnech se tak nějak přizpůsobily mojí noze a už je to v pohodě a můžu je mít na noze furt, ale Ultra Boosty to nejsou.

image1 (2)image3

Celkově mě tenisky od Pumy moc neberou, až na nějaký kolaba, ale tyhle jsem si zamiloval a jsem rád, že mám obuv na léto (i podzim?) vyřešenou.
Zelený i černý creepers mají semišový vršek, čehož jsem se zprvu bál, že to nic nevydrží, ale už je nějakej ten týden nosím a vypadaj furt supr. V materiálu mají asi menší výhodu ty bílé, protože jsou z lakované kůže, takže ten materiál je o něco odolnější.

image2

Pokud by sis chtěl/a nějaké z těchto tří barev pořídit, tak tě trochu zklamu, protože jsou ve všech obchodech vyprodaný, takže je seženeš na stránkách jako vinted, ebay nebo na Facebook skupinách, kde se prodává oblečení a tenisky.
Aby sis nemyslel/a, že mám jen špatný zprávy, tak 28. července vychází nové barevné provedení, které si určitě zaslouží tvojí pozornost.

image1

image1

Comments are closed.