Dontie

Dontie je nová Česká značka, za kterou stojí dva mladí kluci – Jan Lesák a Marek Bednář. Už při pohledu na e-shop je vidět, že kluci si na věcech, co dělají dávají záležet a nedělají to jen proto, že to je teď moderní. Paradoxní je, že na trhu jsou měsíc? a mají stránky udělané lépe, než značky, které na trhu figurují už několik let.

Teď už k samotnému oblečení. Zatím jsou v prodeji dva typy triček, které jsou vyrobené z příjemného elastického materiálu, který se ti přilne k tělu. U materiálu je ještě potřeba zmínit, že se nejedná o tenká trika, tudíž když venku bude 35 stupňů, tak si vezmi radši něco jiného. Kromě detailů jako je otvor pro palec je dále zajímavý zaoblený, prodloužený střih, který je super na vrstvení. Celkově jsem z triček mile překvapen, takže si nekupuj předražený vyhajpovaný značky ze zahraničí a podpoř Českou značku, která má budoucnost, doručí ti to dřív a ještě v lepší kvalitě.

Dontie is a new Czech brand directed by Jan Lesák and Marek Bednář. Boys take care about things they are doing and their website is sure prove of it. Currently, two types of tees were released, which are made of a pleasant elastic material. Next thing you should know about the material is that these tees aren’t tenuous so when it is hot outside, put an another tee on. Interesting details as the hole for inch and round, long cut which is perfect for layering. I am nicely suprised of the tees so I recommend you to visit the dontie.com.

1DSC_0015 copyDSC_0059 copyDSC_0080 copyDSC_0042 copy4DSC_0196 copyb59dontieeIMG_2188

Contact: 

Tomáš (in the photos)

Facebook

Instagram

Petr (Photographer)

Instagram

Web

Dontie

Instagram

E-shop

Comments are closed.