Yeezy V2 Oreo

Přibližně před dvěma týdny, konkrétně 17. listopadu vyšly nejnovější Yeezy 350 – V2, v barevném provedení „Oreo“. Jsem rád, že se mi je podařilo koupit, jednak jsem si udělal o trochu hezčí Vánoce a zároveň je můžu pro vás zhodnotit, kdybyste měli v plánu je koupit, protože momentálně jsou Yeezy dostupnější, než kdy dřív.

Začnu s barevným provedením
Černá a bílá jsou mé nejoblíbenější barvy, takže je jasné, že v tomhle ohledu nemůžu být úplně kritický, i když ta bílá by mohla být víc „bělejší“.  Barvy k sobě hezky jdou, není to nijak křiklavé, jako například Belugy.

Materiál
Vršek je z primeknitu, je takový hrubší a ta vrstva je silnější, takže vám v nich nohy moc neprochladnou, kdybyste měli v plánu teď někam vyrážet. Materiál ve mně zároveň vyvolává pocit, že ta bota opravdu může něco vydržet, u prvních 350tek si tím tak úplně jistý nejsem. Celkově to provedení hodnotím pozitivně, už tam není viditelné skoro žádné lepidlo, ale myslím si, že za tu cenu tam nemá být vůbec nic a to už od začátku, co Kanye spolupracuje s adidasem.

Pohodlí
Ač Boost byl použit už u první verze 350tek, úplné pohodlí v nich necítím. U těchto V2 je rozdíl markantní, troufám si to přirovnat k ultraboostům. Yeezy V2 jsou rozhodně boty, ve kterých můžeš být celý den, aniž by tě bolely nohy.

Cena
Původní cena je 5990,-kč, což je dost a v celkovém pohledu na tu botu by mohla/měla být aspoň o dva tisíce nižší. Na druhou stranu hype hraje pořád podstatnou roli a adidas společně s Kanyem si cenu můžou dovolit dát i klidně vyšší a boty budou stále vyprodané.

Pokud jste boty nestihli koupit a máte o ně velký zájem, tak přeprodejní cena už není tak vysoká, jako tomu bylo dříve, protože množství, ve kterých nové páry vychází se neustále zvyšuje. U nás se přeprodejní cena pohybuje nejčastěji kolem 9 až 11 tisíc.

Viděl jsem nějaké uniklé fotky yzyček, které by měly vyjít v lednu a určitě je na co se těšit, takže se brzo zase ozvu. Tak se mějte a přeji šťastnej novej rok.

Comments are closed.