OOTD – Snow Camo

Přibližně před 14 dny bylo pár dnů, které se vymykaly všem ostatním. Svítilo slunce, bylo hezky a venku nebylo tak, že bys na sobě musel mít deset vrstev. Přesně v tomto „období“ jsem fotil outfit, který je na fotkách.

Mám na sobě bílý neoprénový bomber, u kterého jsem se bál, že hned bude špinavý, ale ten materiál je dost odolný a celou dobu, co ho mám, tak odolával, dokud na něj nevystříkl kečup z cheeseburgeru, ale už zas vypadá, jak novej. Naživo působí mnohem extravangantněji, než na fotkách. Dále mám na sobě klasickou černou mikinu, které patří mezi mé nejoblíbenější. Cítím se v ní super, je mi strašně pohodlná, je trochu oversized, má velkou kapuci a k tomu je černá, takže splňuje všechny potřebné atributy :D.

Dále mám na sobě maskáčové kalhoty z Footshopu, které oživily můj šatník skládající se převážně z jednobarevných kalhot. Skvěle drží v pase a baví mě, že vypadají dobře, když jsou trochu vytažené, i když jsou normálně. Na nohou mám celočerné creepers od Pumy ve spolupráci s Rihannou. Jsou to boty, které jsem v zimě doposud moc nenosil, protože ten materiál se do zimního počasí příliš nehodí, ale výhodou je zvýšená podrážka, díky které se vám na ně jen tak nedostane sníh..pokud teda nezačne sněžit.

Všechny fotky má na svědomí Pavel Zaoral. Brzy bude další OOTD, kde uvidíš moje nové boty z Footshopu a pokud sleduješ můj Instagram, tak je tam už možná někde najdeš.

I am wearing white neoprene bomber, which I was afraid, gets dirty as soon as I step out the door, however the material is and always has been resistant the whole time, (until the very last one when cheeseburger ketchup got onto it), but now it looks as good as new. In person it gives the impression of a rather extravagant piece, compared to photos. The next is a black classical hoodie, which belongs amongst my favourites. I feel comfortable in its oversized style with big hood and that´s exactly what I need.

The following piece of clothing are the army pants from Footshop they plesantly revived my closet ,which usually consists mostly of one-coloured ones. They fit nicely, and even look great pulled up a little bit above the ankles. On my feet I got the Rihanna creepers by Puma, shoes I have not worn frequently this winter because of the material, which is not suitable for winter weather, but the advantage is the platform that prevents snow getting inside the shoes (unless it starts to snow).

All photos were taken by Pavel Zaoral. Soon there is a new OOTD, where you can spot my new shoes from Footshop, and if you already are following my Instagram, you may have already spotted them there.

Comments are closed.