Hudební novinky #1

Je neděle večer, sedím před počítačem a jsem takovej smutnej. Zítra mi začíná letní semestr a moc se mi do toho nechce, protože vím, že to bude těžší, než ten první, kterej jsem zvládl docela lehce. Možná to bylo snadný nebo jsem geniální, osobně se přikláním k druhé možnosti a dokonce jsem i přemýšlel, že napíšu článek o svém semestru (možná to ještě udělám), ale trochu se bojím, aby pak paradoxně moje působení na škole neskončilo tak rychle, jak začalo.

A jak takhle večer sedím, tak mě napadlo, že napíšu svůj názor na dva nové tracky, které dnes vyšly. Jednak chci být v psaní aktivnější a zároveň chci přijít na jiný myšlenky haha.

Po nějaké pauze vydává nový track Ektor. Ektorova hudba mě nebaví asi až na 2-3 tracky, ale určitě to je velký jméno na naší „scéně“ a to je taky důvod, proč jsem ho zařadil do svého hodnocení. Pár hodin zpět vyšel track Status, kde rapuje to, co v dalších 150 trackách, takže to není něco, co by mě nadchlo, ale ani zas něco, co nemůžu slyšet. Jednou si to poslechnu a stačí. Co se ale musí ocenit je super a kvalitně udělaný klip.

Druhá dnešní novinka vyšla pod stájí Hypna 808. V poslední době mi přijde, že o sobě Hypno nedává příliš vědět nebo minimálně ne tak, jak v minulých letech, kdy si troufám tvrdit, že patřilo rozhodně ke středu dění, ale teď mi přijde, že je ve stínu Milion+, kde tracky vycházejí, jak na běžícím páse. Nový track Voodoo Rap od Marata a Igora mě baví. Líběj se mi obě sloky, Marat potvrdil dlouhodobou formu (mixtape 0,38 absolutní bomba) a Igor dal taky super, poslední, co jsem od něj slyšel byl feat se Smackem, kde mě to tolik neoslovilo, ale tohle je dobrý.

Původně jsem chtěl zhodnotit více věcí, nejen to, co vyšlo dnes, ale i třeba pár dnů zpět, ale jsem docela unavenej a zítra po dlouhé době vstávám do školy, takže to nechám na příště.

Comments are closed.