Chceš zebru?

Nevím, kolik lidí chce opravdovou zebru, ale pravděpodobnost, že ji budete mít je asi tak velká, jako že koupíte Yeezy V2 „Zebra“, které vychází již příští sobotu, tedy 25.února. Sice frekvence, ve které jednotlivé barevné provedení vychází se neustále zrychluje a Yeezy jsou tak stále dostupnějším zbožím, ale tento model vystupuje z řady. Měl by to být vůbec jeden z nejlimitovanějších releasů Yeezys, který kdy byl, čemuž nasvědčuje i to, kde si budete tento pár moct zakoupit.

Kde ho tedy půjde koupit?

1) Jako vždy online na oficiálních stránkách adidasu.
2) Dále přes aplikaci Confirmed, která je dostupná v několika městech po světě a ne, Praha mezi nimi není. Ve zkratce o aplikaci – tři dny před releasem se objeví produkt „online“ a vy si ho můžete koupit, respektive rezervovat s tím, že v den celosvětového releasu si ho vyzvednete na prodejně adidasu. Tato aplikace by snad časem mohla fungovat i u nás.
3) Pravděpodobně poslední možností je stránka yeezy.supply, kde Zebry také budou online a tam je to o tom, kdo dřív přijde, ten bere a vzhledem k množství, které bude k dispozici a počtu zájemců je šance opravdu nízká.

Jestli víte o nějaké další možnosti, tak mi jí klidně napište do komentářů, budu jedině rád.

Comments are closed.