90. léta na nohou

Poslední boty od Nike jsem si koupil před uhmm, už si ani nevzpomínám, protože poslední měsíce pro mě jednoznačně vede adidas, ale silueta Air Max 95tek mě dlouho bavila, a tak jsem se rozhodl zas trochu oživit svůj botník, co se značek týče.

Vybral jsem si takovou jemnější colourway, ne moc výraznou, aby se dala lépe kombinovat s ostatními věcmi. Z těch bot celkově jde retro feel, kterej mě strašně baví a vím, že ne každej si k nim najde cestu, což je na jednu stranu dobře, protože jich díky tomu není na ulicích tolik, jako třeba 90tek. Oproti většině bot, co mám jsou mohutnější s čímž souvisí i to, že jsou poměrně těžké.

Na botě je použito více materiálů, například semiš nebo síťovina, detaily jsou udělány opravdu hezky a kvalitně jako celá bota, čemuž i odpovídá cenovka 4490,-, ale objektivně můžu říct, že v tomto případě se vyplatí si za kvalitu připlatit.  Jako takový pozitivní bonus beru, že to jsou boty, které můžete nosit v jakémkoliv roční období, což se úplně o každé botě říct nedá, i když z vlastní zkušenosti vím, že zima jde nějak přežít i v plátěnejch Vanskách.

Boty mám z Footshopu a najdete je ZDE.

Několik outfitů s těmito 95tkami už můžeš najít na mém Instagramu.
O všechny fotky se postaral Pavel Zaoral.

Comments are closed.