Jaro se blíží – můj první jarní outfit

Jaro klepe na dveře, což většině lidí dělá radost, ale mně jako přívrženci nižších teplot moc ne.
Nicméně už přichází čas, abys vyměnil svůj kožich za mikinu nebo nějakou lehčí bundu. Společně s Woodmintem jsem sestavil jarní outfit, kterým se můžeš inspirovat, pokud ještě nevíš, co na jaře nosit. (Na konci článku na tebe čeká dárek)

Na sobě mám roztrhanou mikinu od Sixth the June, která je oversized, takže doporučuji brát o velikost menší, než obvykle nosíte. Hodně dlouhé jsou i rukávy. Baví mě ten zajímavý přechod barev a design na zádech, který pravděpodobně čerpá inspiraci z merche Justina Biebera.

Tričko je také od značky Sixth the June. Má moderní zakulacený střih a opět je oversized, takže brát o velikost méně. Největší plus tohohle trika je skvělý materiál s 3D detaily, které jsou super.

Jako kalhoty jsem zvolil černé jeany od značky 2Y. Vybrat dobré jeany, které by mi i dobře sedly je pro mě opravdu oříšek, ale teď při výběru jsem měl boží ruku, protože jsem to trefil, jak nejlépe to šlo. Číslování bych přirovnal ke kalhotám z H&M.
Přijde mi, že tyhle propojují trochu elegance se streetwearem, díky tomu přednímu zipu, který vám ty jeany zúží u kotníku, což je sice detail, ale pro mě docela zásadní.
Poslední kus, který doplňuje můj outfit je khaki batoh, který díky jeho simple designu můžete sladit téměř s čímkoli.


Co mám tedy na sobě?
Mikina – zde
Triko – zde
Kalhoty – zde
Batoh – zde
Boty – Yeezy 350 V2 a Pirate Black

A jak jsem zmiňoval, mám pro vás malý dárek, slevový kód – TP200SLEVA, díky kterému získáte slevu 200,-kč při nákupu nad 1000,-kč.

Všechny fotky nafotil Pavel Zaoral. Více fotek najdeš na mém Instagramu.

Comments are closed.