Destroyed biker denim

Strašně nerad si kupuji nové džíny, protože najít nějaké, které by splnily všechny podmínky, které vyžaduji a do toho mi seděly je skoro nadlidský úkol. Proto si taky většinu džín kupuji přímo v kamenném obchodě, než abych něco objednával ze zahraničí, protože mi přijde, že každá značka má jiné číslovaní a trefit to je často o náhodě.

Většinu svých džín mám z Haemka, protože to je hodně muziky za málo peněz a víte tak nějak, co od toho čekat. Asi tři týdny zpět jsem byl v obchodě v Pull and Bear, v obchodě, ve kterém jsem si byl tak potřetí v životě a byl jsem docela mile překvapen. Jasně, najdete tam pár jednoznačně vykradených designů jako v Haemku, Zaře a podobných obchodech, ale kromě těchto omylů tam bylo i pár věcí, který bych si klidně koupil a jednou z nich jsou právě tyhle destroyed džíny, na které se mě dost z vás ptalo na Instagramu.
Tenhle typ džín jsem si chtěl koupit už delší dobu, ale nikde se mi je u nás nedařilo najít a když už se jim nějaké trochu přibližovaly, tak vždycky měly nějaký detail, který nešel překousnout. Baví mě na nich to netradiční roztrhání, nemáte tam díru na holé koleno, ale ten biker denim, což mi přijde super. Další zásadní bod, minimálně pro mě je to, že jsou uplé u kotníků a mají skvělou barvu, která se hodí snad ke všemu.

Chtěl jsem vám se na ně hodit odkaz, ale na oficiálních stránkách je už nemůžu najít, ale myslím, že v kamenných obchodech by ještě mohly být, pokud byste si je chtěli koupit.

Pokud byste je ani v kamenné prodejně nenašly, tak tady je pár adekvátních alternativ:
1) – zde
2) – zde
3) – zde

Všechny fotky nafotil Pavel Zaoral. Více fotek najdeš na mém Instagramu.

Comments are closed.