Konečně volno!

Poslední měsíc tady na webu bylo dost sucho, co se produktivity týče, jelikož mi končil druhej semestr, takže se psaly závěrečné testy a začínalo zkouškové období, které pro některé ještě běží hihi. Přestože času nebylo dvakrát moc, stihl jsem nafotit nějaké outfity, které jsem doplnil dvěma novými kousky, které mi přišly. Počasí furt kolísá, takže si myslím, že outfity jsou stále aktuální a nositelné.

Prvním kouskem je Publish bunda z Woodies. Dlouho jsem váhal, jestli vzít černou nebo zelenou, ale nakonec zvítězila zelená, protože černých věcí už mám dost a svojí volby nelituji. Bunda je ze super materiálů a přijde mi, že si jí můžete vzít téměř k čemukoli, protože má v sobě od všeho trochu.

Druhým kouskem jsou Publish „šusťáky“, také z Woodies. Šusťáky asi nejsou úplně pro každého, jednak, protože si dost lidí řekne, že to jsou vlastně „šusťáky“, ale taky proto, že si k nim nemůžete vzít úplně všechno. Vybral jsem si je, protože to je takové oživení od džín, které denně potkáš tisíckrát a zajímalo mě, jak na mě budou vypadat a co k nim dokážu vymyslet. Super jsou postranní zipy, díky, kterým nejsou šusťáky bůhví jak široké. Pokud byste si je chtěli koupit, tak doporučuji brát minimálně o číslo větší velikost, než obvykle nosíte.

Pokud si říkáte, proč jste se po prokliku nedostali přímo na produkt, tak je to ze dvou důvodů. Prvním je, že Woodies ukončilo prodej oblečení a zaměřilo se pouze na hodinky a druhým je, že na oficiálních stránkách Publish už tyto kousky nejsou. Přidal jsem aspoň odkazy do příslušných kategorií, kde najdete věci, které se těmto dost blíží.

Více fotek a v plné kvalitě najdete na mém Instagramu.
Všechny fotky nafotil Pavel Zaoral.

Comments are closed.