Rains

Řekl bych, že jsem trefil ideální dobu, kdy napsat tenhle článek. Venku je zataženo a prší. Prší, to je hlavní.
Rains je Dánská značka vyrábějící kvalitní nepromokavé oblečení a doplňky. Primárně jsou věci určeny na turistiku (ale dají se nosit i jako každodenní oblečení samozřejmě), takže jestli o prázdninách jedeš na „chladnější“ dovolenou, tak už víš, na jakých stránkách se na ni vybavit. Tato značka pro mě představuje minimalismus  – parádně propracované detaily, mixování barev, které k sobě skvěle padnou a celkově ta atmosféra, která z Rains vyzařuje.

Kromě samotné kvality produktů jsou i další aspekty, které podtrhují pro mě tuto velmi zajímavou a sympatickou značku. Jedním z nich je komunikace, která je rychlá a vstřícná, což je pro mě dost zásadní, protože často, když něco objednávám přes internet, tak si nejsem jistý s velikostí a radu, která přijde v rozumném intervalu ocením. Druhý aspekt, který se trochu vrací k tomu minimalismu jsou webové stránky, které jsou hezké, jednoduché a hlavně přehledné.

Tak a teď k tomu, co jsem si u Rains vybral. Jsou to dvě věci. První je bunda v barvě „moon“.
Bunda je oversized, samozřejmě nepromokavá, velmi lehká a praktická. Na září mám naplánovanou dovolenou do destinace, kam si tuhle bundu vzít je snad „povinnost“. Kam pojedu, na jak dlouho a tak dále dám vědět později.

Boty měním poměrně často, ale s batohy to je trochu horší, což je druhá věc, kterou mám od Rains. Jasně, asi to je normální. Boty máš na noze každý den a batoh, jen když někam cestuješ nebo tak. Já jsem ale ten typ člověk, který batoh musím mít na zádech téměř pořád, i když v něm nemám skoro nic, už jsem si na něj prostě zvykl. A ještě vám to určitě i rovná záda, takže se zároveň tak trochu selfmade léčím.

Batoh od Rains je poměrně velký, takže ho asi nevyužiji na svoje běžné městské pochůzky, ale svým vnitřním prostorem (to zní jak kdybych popisoval auto :D) je na cestování perfektní. Už jsem to mohl vyzkoušet, takže mluvím z vlastní zkušenosti. Má velmi jednoduchý design, ale v jednoduchosti je krása a tady se to myslím jasně potvrzuje. Je v dostupný v mnoho barvách, takže si každý přijde na své.

Určitě jste si všimli, že kromě výše zmíněné bundy a batohu mám na sobě ještě jiné věci. Tak tady jsou odkazy na všechny věci, co mám na sobě:
Bunda
Batoh 
Džíny 
Boty 

Více fotek najdete na mém Instagramu.
Všechny fotky nafotil Pavel Zaoral.

Comments are closed.