Pastel Colours – CZ

FOR ENGLISH CLICK HERE.


Outfit detaily:
Triko – SikSilk
Kraťasy -Illusive London
Boty – Nike Air Presto

 

 

Při předpovědi počasí na další dny se mi dělá zle. Víc jak 20 stupňů je pro mě peklo a teď to vypadá na samý třicítky. Na druhou stranu mi ta sauna, která nás čeká, dala impuls napsat tenhle článek a ukázat vám, jaké oblečení do takového počasí můžete zvolit. Samozřejmě si toho vzít, co nejméně, ale nejdůležitější jsou materiály.

První věcí, kterou mám na sobě je triko ve stylu baseballového dresu s jednoduchým letním designem z Woodmintu od značky SikSilk. Někomu nemusí úplně vyhovovat ten dresový materiál, pokud jste spíše zvyklí na klasická bavlněná trička. Tohle tričko je ale tak tenké a lehké, že vlastně ani nepocítíte, že na sobě něco máte, proto mi to přijde jako správná volba. Navíc díky zipu pod krkem můžete i trochu „větrat“ :D.

Kraťasy jsem mohl zvolit ze stejného materiálu, ale možná by se to trochu bilo, proto jsem se přiklonil k variantě bílých džínových kraťas, které sice nejsou tak tenké jako SikSilk triko, ale vynahrazují to svým pohodlím a roztrháním, což je v tomhle počasí vítaný detail.

Kromě bílých kraťasů jsem zvolil i bílé boty, přesněji Nike Presto z Footshopu. Bílé boty bývají tak trochu risk, protože stačí málo, aby byly špinavé, ale kdy jindy si je vzít, než v tomhle slunném počasí? V létě často prší, ale pokud jste pár dnů zpět sledovali mojí Instastory, tak víte přesně, jak si poradit s deštěm, když na sobě máte boty, které chcete mít stále čisté, ale nemáte se kam schovat.

Více fotek najdete na mém Instagramu.

Všechny fotky nafotil Pavel Zaoral.

Comments are closed.