Vylezl jsem na střechu obchoďáku

Titulek je možná trošku clickbejťovinka, ale když vezmete v potaz desítky schodů, které musíte vyjít (nebo vyjet), abyste se na střechu dostali, tak je na něm určitě kousek pravdy…toť k mému „youtuberskému“ nadpisu a teď pojďme k článku.
Před pár dny začala škola, což je pro většinu špatná zpráva. Aby se to aspoň trošku vykompenzovalo, tak přicházím s novým článkem. Pokud mě sledujete delší dobu, tak si možná vzpomenete, že plus mínus rok zpět jsem spolupracoval s novou Českou značkou Dontie, kterou mají na svědomí dva mladí kluci. Líbí se mi, že se do toho kluci pustili a někam to za ten rok posunuli, takže při další možnosti spolupráce jsem souhlasil. Ke stávajícím tričkám vytvořili dva modely džín, mikinu a strapbacky.

Celý můj dnešní outfit se skládá tedy z věcí od Dontie. Triko nijak zvlášt popisovat nebudu, pokud byste k němu chtěli více informovací, tak si můžete přečíst můj první článek o spolupráci s touto značkou zde. Přikročím tedy mikině, která je oversized a má mít pískovou barvu, ale naživo mi přijde spíše do žluta, což kvituju, protože tyhle barvy teď docela letěj. Materiál je super, příjemný, jen se bohužel rychle mačká, takže když po škole přijdeš domu a svlíkneš se jako had, tak ti to máma bude muset druhej den ráno žehlit.
Roztrhané džíny jsou skinny a velmi flexibilní. Tím myslím to, že kdybys netrefil/a správnou velikost, tak zas tolik nestane, protože ti pravděpodobně budou. Důležitý detail, který má zásluhu na tom, že na vás džíny vypadají dobře jsou postranní zipy.

Celý outfit přehledně:
Mikina – zde
Triko – zde
Džíny – zde

Hodně štěstí v novém školním roce a pokud ještě nevíte, co nosit v tomhle počasí do školy, tak tohle určitě není špatná volba.

Více fotek najdete na mém Instagramu.

Všechny fotky nafotil Pavel Zaoral.

Comments are closed.