Supreme Week 5

Psát o jednotlivých Supreme dropech..,co obsahují, co bude nejvyhajpovanější, potenciální resell ceny atd..tohle všechno jsem měl v hlavě delší dobu, ale nevěděl jsem, jestli se do toho pustit a podle toho to taky tak vypadá, protože začínám až pátým týdnem.

Třetí a čtvrtý týden toho moc nenabídl a ten pátý není o moc lepší. Supreme nám v něm přináší spolupráci s Vans a Americkým fotografem a umělcem Andresem Serrano, který je znám díky své neobvyklé a šílené tvorbě. V jeho dílech najdete mrtvoly, výkaly a všechny možné tělesné tekutiny.

Svou divokou tvorbu teď přenesl z plátna na oblečení a tři páry bot. Věci jsou dost kontroverzní a dají se popsat pěti slovy – krev, semeno a náboženské motivy. Věci s designem krve a semene jsou dost crazy, ale ta světlejší mikina mě docela baví, celej set si na sobě úplně představit nedokážu, ale někdo to podle mě sladí a bude to šílenost.
Decentnější jsou náboženské trika, „Madonna & Child Tee“ a „Piss Crist“, který není úplně špatný.  Z bot dostáváme na výběr Vansky ve třech modelech, sk8-hi, oldskool a chukka. Ten design mě na botech moc nebaví, ale když už bych měl po něčem sáhnout, tak to jsou první dva zmiňované modely, protože mám rád tu siluetu.

Nejvyhajpovanější podle mě budou „Blood and Semen“ mikiny, Piss crist triko a Oldskooly. Resell si myslím, že u mikin a trik nebude, minimálně pár stovek. U Vansek bych řekl tak +- tisíc nad původní cenu maximálně. Kromě věcí z kolaba by měly dropnout i věci čistě od Supreme, které sem kdyžtak později doplním.

UPDATE: Celý droplist zde

Drop je od 12:00 našeho času na Supreme stránkách.

Jaká věc se vám z dropu nejvíce líbí? Budete něco kupovat?

Comments are closed.