Supreme week 6

Info o droplistu na tento týden se dostává na světlo o něco později, než obvykle. Podle všeho nás tentokrát nečeká žádné kolabo, ale věci čistě od Supreme a pár super kousků se tam dá najít (já je teda našel).

Celý (momentální) droplist vypadá následovně:

Největším highligtem je za mě holící strojek, který zmizí dost rychle. Další věc, která se na stránkách dlouho neohřeje je longsleeve, který má diagonálně všude nápisy Supreme. Sice to je taková extra hybeast věc, ale v tomhle případě to nevypadá špatně a ta černá na mě působí i trochu decentně. Takže za mě určitě ok. Další věcí, co mě baví jsou parky, konkrétně ta maskáčová, které jsou oboustranné. Z jedné strany jsou nylonové a z druhé strany je sherpa.
Třetím z mých favoritů jsou mikiny, které jsou hned vedle zmiňovaných bund, nejvíc mě baví hned ty první dvě z obou stran. Dalším, co pro mě určitě ještě stojí za zmínku jsou pruhované košilo-mikiny a maskáčové „warm up“ kalhoty.

Pokud kupujete věci pouze na resell, což dělá asi většina hah, tak nejlepší asi bude strojek, ale tam dost záleží na původní ceně a ten longsleeve, u kterého bych řekl, že cena půjde tak 1000-1500,-kč na retail.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Comments are closed.