adidas x Palace

Spojení značek adidas a Palace už v minulosti párkrát proběhlo a teď k tomu má dojít znovu. Veškeré informace týkající se této spolupráce, která by měla mít release už tento pátek (takže dnes)se nesou v tajemnu. O tom, co bude součástí tohohle releasu se stále spekuluje, jedinou oficiálně potvrzenou věcí je model tenisek O’Reardon, který bude k dispozici hned ve třech barvách. Co na tenhle model říkáte, baví vás?

Ven by se mělo údajně dostat i poměrně dost oblečení, což je pro většinu lidí asi větší lákadlo, než tenisky, který nejsou žádná extra bomba.
Tady je snad úplný soupis toho, jaké konkrétní kousky by měly případně dropnout a to už je podle mě teda zajímavý hodně (žádné fotky se ven nedostaly):

Pokud ti včera nevyšel Supreme, tak nezoufej, teď máš další šanci. To tajemno, které kolem sebe tahle spolupráce vyvolala sebou přináší i velký zájem, takže bys na tom měl i případně nějakou tu kačku vydělat, pokud to sleduješ kvůli tomu.

Release je dnes ve 12:00 na Palace stránkách. A co všechno se nakonec objeví, neobjeví v dropu, to se musíme nechat překvapit.

Comments are closed.