Supreme Week 7

V sedmém týdnu se dočkáme spolupráce Supreme se značkou Stone Island. Dlouho viselo ve vzduchu, jestli k tomu dojde. Vše nasvědčevalo tomu, že ano, ale stále se nevědělo kdy…no, ten čas přichází právě teď. Stone Island asi netřeba představovat, tak rovnou přikročíme k jednotlivým kouskům, které budou součástí dropu.

Věcí je relativně málo a parodoxně je nejvíce bund, které jsou dvě. Klasická péřovka (puffy jacket) a anorak. Obvzlášť u té péřovky si mysllím, že ta cena bude hodně, hodně vysoká. Ta světlejší je docela v pohodě. Anoraky za mě nic extra a nejlepší je pro mě opět ten nejsvětlejší.

Další na řadě jsou mikiny, které jsou pravděpodobně nejvyhajpovanější věcí z tohohle kolaba. Takže jestli na něčem z tohohle dropu chcete vydělat, tak bych asi útočil na tohle. Odvařenej z nich úplně nejsem, ale špatný taky nejsou. Zvolili fajn barvy a hlavně takové, že se trefěj do vkusu skoro každého.
K mikinám jsou i kalhoty ve stejných barvách a více méně i designu, abyste to mohli mít jako komplet.

Dále tu jsou trička, která vypadají jako dres na Americký fotbal, díky proužkům na rukávech. Barvy jsou stejné jako u mikiny a kalhot, design je úplně jednoduchý, minimalistický, kterým se nic nedá zkazit.

A poslední jsou strapbacky se stejným vzorem jako mají ty péřovky. Na bundě docela dobrý, ale na čepici nic moc za mě.

Pokud v dropu ještě budou věci čistě od Supreme, což asi budou, tak je sem pak doplním!

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Comments are closed.