Supreme Week 8

Kolaba tuhle sezónu za mě nic moc, stejně jako celkové složení weeků, které mi zatím přišlo trošku slabší, ale troufám si tvrdit, že tenhle týden to plně vynahrazuje.
Film Scarface je pro mě kultovní záležitostí, která je skvěla zpracována v čele s Al Pacinem. Pro mnoho lidí je to nejoblíbenější film, který je nějakým způsobem ovlivnil a následně na něj v různých formách odkazují. Pokud jste tenhle film viděli a máte z něj alespoň z poloviny stejný pocit jako já, tak vás tenhle drop musí bavit. Věci sami o sobě vypadají dobře, ale tím, že k tomu máte nějaký vztah nebo se vám ten film jen hodně líbil, tak na to koukáte přeci jenom trochu jinak, než někdo, kdo vůbec neví, která bije.

Zatím nejlepší week?

Nejvíc mě baví „Split Tee“, které je zároveň nejvyhajpovanějším kouskem tohohle týdne. Možná i proto, že triko je na podobné brdo, jako například Nasty Nas trika, která byla jedním z celkových highlightů FW17.
Mikina „The World is yours“ vypadá skvěle,  ale myslím si, že skvěle vypadá pouze takhle samostatně nafocená a naživo na někom to bude už o něco horší.

Kožená bunda je pravej „gangster“ piece, která je pro mě kouskem, který z této kolekce nejvíce vystihuje atmosféru filmu a zároveň asi i tím nejdražším. Proto, pokud se ti tenhle design líbí, ale nechceš za to vypláznout až moc peněz, tak běž do svetru, který je vzhledově téměř indetický a hlavně bude několikrát levnější.

Co mi sem ale moc nesedí je hokejový dres, který tedy aspoň pro mě vybočuje z celkového konceptu a příliš ho zde nechápu, ale třeba mi někdo vysvětlí, proč tam je.

Lampička na stůl je super nápad a hlavně další speciální doplňek od Supreme, který byste nečekali. Skejtový desky mě taky baví, ale tím, že jsem na skejtu stál naposledy asi před dvěmi lety, tak pro mě pass. „Friend“ triko a mikina jsou v pohodě, ale osobně bych šel spíš do mikiny. Triko se vzducholodí, na které je opět stěžejní nápis této kolekce „The world is yours“ mě úplně nechytlo, stejně jako kulich.

Hype a celkově reakce lidí na tohle „kolabo“ mi přijdou víc než pozitivní, takže se dá očekávat, že se po všem hodně rychle zapráší a na většině věcí byste měli něco vyvařit.

Pokud v dropu ještě budou věci čistě od Supreme, což asi budou, tak je sem pak doplním!

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit? 

Comments are closed.