Supreme Week 9

Kolabo s The North Face je (nebo bylo, dokud se neukázalo, co bude dropovat?) pravděpodobně nejočekávanějším a nejvyhapovanějším kolabem této sezóny. V průběhu posledních týdnů unikaly fotky toho, co by se v samotném dropu mohlo objevit. Abych byl konkrétní, tak mluvím o věcech, které jsou na fotce níže:

Chvíli po tom, co vyšla tahle informace na povrch, vyšla další, která drop těchto věcí předběžně přesunula na listopad. To ale neznamená, že se tento týden věcí od Supreme a TNF nedočkáme. Naopak, dočkáme a dokonce toho bude více, než bylo avizováno. Všechno má dvě strany, takže i tohle – věcí je sice víc, ale z mého pohledu to za moc nestojí. Nejlepší jsou bundy, na čemž se shodne asi většina..no, cenovka 1098$ poměrně odradí. Dále tam jsou duffle bags, neurazí ani nenadchnou, cena 388$. Třetí věcí jsou batohy, které mi připomají modernější aktovku. Jediné, co ten dojem trochu sráží je to „označkování“ vpravo dole (z našeho pohledu), cena 278$. Ledvinky hodnotím stejně jako duffle bags, cena 148$. Poslední věcí jsou rukavice, které jsou asi nejzajímavější, ale tím to končí a pokud ne, tak by to mohla ukončit cena, která je opět 148$.

Moc mě ty věci nebaví, je to pro mě takový nijaký, čekal jsem od toho víc a to už i vzhledem k tomu, že předchozí spolupráce mezi Supreme a TNF byly skvělý.

Co se týče resellu, kvůli kterému tenhle článek určitě hodně lidí otevírá..původní ceny jsou hodně vysoký a zájem po odhalení toho, co bude ve čtvrtek dropovat není nějak extra obrovskej, takže s tím, že byste tenhle týden zbohatli moc nepočítejte. Věci se vyprodaj, o tom žádná a v zahraničí se to i přeprodá, ale já tu mluvím o Česku, potažmo Slovensku.

Pokud v dropu ještě budou věci čistě od Supreme, což asi budou, tak je sem pak doplním!
UPDATE: Celý droplist zde:

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Comments are closed.