Supreme Week 12

Nespím, nespím, pracuju, a proto ti info, o tom, co tenhle týden bude dropovat přináším jako první (jako je většinou mým zvykem).

Prvním, co se dostalo ven bylo už jako obvykle kolabo na dnešní čtvrtek. Opět je to s umělcem, vlastně umělkyní Cindy Sherman, což je Americká fotografka, která je známá svými konceptuálními portréty. Spolupráce mezi ní a Supreme je velmi strohá, protože se ven dostávají pouze dvě věci a to ještě ke všemu dvě skejtové desky.

Kolabo nic moc, že? Radši přikročíme rovnou ke klasickému dropu, který už je zajímavější.
Jednoznačně největšími highlighty jsou „župany“ na box ve spolupráci s Everlast. Ale co si budem, kdo z nás hypebeastu si to vezme do ringu, maximálně tak na Instagram nebo na pláž, která se po nás rázem pojmenuje. Retail se ještě neví, ale modlím se, ať není nějak vysokej, protože tohle je věc po xx týdnech, která mě fakt baví.

Druhým highlightem a hlavně kuriozitkou je Supreme x Everlast žíněnka, na které můžeš v županu trénovat.

Dále tu opět máme spolupráci se značkou Champion a to na čtyřech věcech. První je Blocked Jacket, což je za mě klasickej bomber z haemka, na kterej v tomhle případě „nalepili“ logo Champion a zezadu Supreme. Ani jedna ze dvou barev mě nijak neoslovila. Trička, mikiny a tepláky mají stejné logo, jako bylo před pár týdny na kšiltovce ze stejnojmenné spolupráce. To už je o něco lepší, trika jsou spíš minimalistický (trochu mi to připomíná Sup x Stone Island), mikiny naopak extravagantnější, ale tady jim to poměrně sedne, což se o těch kšiltovkách říct nedalo. Mikiny budou v 8 barvách, takže i ti náročnější by si měli vybrat. A tepláky? Jednak široký a jednak jim opět to logo nesedne, takže za mě určitě ne.

Poslední dvě věci už jsou čistě od Supreme. Puffy jacket, která má všude nápisy „Fuck“. Co tak sleduju, tak od lidí dostává dost bídu, ale mně přijde super, na zimu skvělá věc, ale i když to ještě není oficiálně potvrzené, tak si můžeme být jistí, že retail bude hodně vysoký.  Druhou věcí jsou košile, které jsou špatné, špatné a špatné a zase to je pro mě haemko.

Dva mnou zmiňované největší highlighty jsou i zároveň nejlepší věci na resell (pokud retail nebude přepálenej), jestli tento článek čtete kvůli tomu.

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Comments are closed.