Supreme Week 14

Zatím nejzajímavější věcí, kterou víme o dropu ve 14.týdnu je to, že netradičně proběhne v pátek.
Z jednotlivých věcí zatím máme potvrzené pouze kolabo, Supreme x Timberland, které vypadá hrůzostrašně. Další informace přijdou brzy!

Update:
Dále máme potvrzené kolabo mezi Supreme a značkou Vanson, která primárně dělá oblečení pro motorkáře. Věci jsou dost crazy, až trochu strašidelný, ale to neznamená, že nejsou zajímavý. Každopádně si myslím, že tohle mělo dropnout v době Halloweenu. Cena zatím není známa, ale bude pravděpodobně hodně vysoká, vzhledem k tomu, že věci jsou z kůže.
Update:
Tohleto kouskování článku a čekání na další info je náročnější, než se zdá. Každopádně už máme odhaleny snad všechny věci, které se v pátečním dropu objeví.

Nebudu se vyjadřovat ke každé jednotlivé věci, ale pouze k tomu, co se mi líbí. Na začátek je ale potřeba zmínit, že se opět nejedná o drop, na kterém byste měli otočit nějakou dardu. Na čem se tak plus mínus bude moct dát něco vydělat jsou powerbanky, možná kulichy a možná i čelenky, kdyby měly větší nápis Supreme a hezčí font.

Nejvíc mě baví černá denimová košile, které jsem na první pohled nevěnoval žádnou pozornost, ale teď jsem z ní hotovej. Dalším, co není k zahození jsou puffer jackets a spolupráce s Playboyem, která se podle mě opět povedla. A jako poslední zmíním spolupráci s Vanson, což je, jak jsem psal crazy, ale má to něco do sebe.

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času v pátek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Comments are closed.