Supreme Week 15

Jestli jste si už dělali starosti, proč ještě není článek o novém Supreme dropu, tak se nemusíte bát, jsem živej, jen jsem toho měl hodně ve škole, ale článek už máte tady.

Letošní týden je asi tím nejočekávanějším. Minimálně z toho pohledu, že kolabo mezi Supreme and TNF viselo dlouho ve vzduchu a furt se spekulovalo, kdy to dropne a jestli vůbec.
O tom, která věc je nejvyhajpovanější se mnou budete asi všichni souhlasit, jsou to bundy. Jednak jsou skvělý a jednak to je taková ikonická věc, ze všech spoluprací, které mezi Supreme a TNF proběhly.
Překvapilo mě, že rozdíl mezi původní cenou parky (bunda vpravo nahoře) a zimní bundou není nějak značný. Parka bude za 388$ a péřovka za 488$. Ceny nejsou nízké, ale pokud tohle kolabo sledujete kvůli resellu, tak koupí určitě neprohloupíte, ale naopak si uděláte o něco hezčí Vánoce.

Bundy byly dlouho leakovány, ale teď přejdeme k věcem, o kterých jsme nevěděli do poslední chvíle. První jsou trika a crewnecky s jednoduchým potiskem hor (co přesně to je za hory mi můžete napsat do komentářů a vzdělat mě). Osobně bych šel spíš do trika, už vzhledem k tomu, že ten retail je o dost přijatelnější. Což samozřejmě udělá i každej chytrej reseller.

Dále tu jsou kšiltovky ve třech barvách opět s potiskem hor. To mi přijde jako nejslabší článek celé kolekce a fakt se mi to nelíbí.  Poté tu je batoh, který máte opět design, který se nese skrze celou kolekcí. Není špatnej, působí na mě hodně sportovně a že je fakt vyloženě pro výstupy do hor.

Poslední věcí z této kolekce je přikrývka, kterou můžeš využít až budeš stanovat na vrcholku Mt.Everestu a bude ti zima. Je to taková „stylová píčovinka“, ale když nevíš, co s penězma, tak proč ne.

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času v pátek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Comments are closed.