Supreme Week 18

Je potřeba si přiznat, že s posledníma Supreme „Weekama“ si dávám trochu na čas, ale vždy je za tím patřičný důvod a to i teď. Začalo mi zkouškové a do včera jsem jenom a jenom účtoval. Trochu mi to vymylo mozek, ale novej Supreme Week je tady.


Už moc věcí, které mají dropovat nezbývá, takže tento týden je zatím poněkud chudší.
Spojení Supreme x Scarface proběhlo několik týdnů dozadu, ale tato kožená bunda z nějakého důvodu nedropla a její čas přichází nyní. Retail 998$ není málo, co si budem, ale je to pravá kůže a celkem je jich vyrobených jenom 75 = ano, resell bude, ale v zahraničí. U nás za to ten přepal nikdo chtít dát nebude.

Další věcí, která měla být už minulý týden jsou bobby. Už jsou potvrzené všude, ale ne tam, kde je potřebujeme, tedy v Evropě a online. Tak uvidíme, ve 12 se to dozvíme.

Nejzajímavější věcí tohoto týdne je restock holícího strojku, který taky dropoval několik týdnů zpět. Předtím to byl highlight svého dropu a teď svou pozici opět potvrzuje. Zmizí rychle, ale v Česku na něm nevyděláš, proč? Protože, když dropnul poprvé, tak jsi na něm udělal pár stovek a teď když dropuje podruhé, tak všichni, co ho předtím chtěli, tak už ho mají. Toť vše.

Největší kontroverzností jsou face masky s Arabským nápisem. Můžeš si bejt jistej, že v centru si tě s ní všimne každej, možná i policajti.
Se stejným Arabským nápisem byly už pár týdnů zpět mikiny, které byly pryč rychlostí světla a podobný osud čeká i face masky. Každopádně hype okolo těchto dvou věcí absolutně nechápu.

Posledními dvěmi potvrzenými věcmi jsou pěti-panelky s logem Supreme, které trochu působí jako fastfoodový merch a basic mikiny s nápisem Supreme na mikině.

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Comments are closed.