Supreme Week 19

A dostáváme se do finále tohoto roku. Posledních pár věcí dropuje tento čtvrtek, tak se na ně pojďme podívat blíž, ale rovnou si můžeme říct, že to žádný bomby nejsou.

První věcí jsou bobby, o kterých mě už fakt vyčerpává psát, ale musím, protože jejich online release se furt natahuje, ale tento týden to už (snad) vyjde. Můj názor na ně najdete we Weeku 17.

Druhou věcí je těžítko na prachy, takže pokud ti Ježíšek nadělil finanční nadílku, tak to můžeš tímhle vyšperkovat. Určitě to je jeden z těch povedenějších doplňků.

Třetí věci jsou čelenky, který mi přijdou už jako takovej standart posledních dropů a zrovna tyhle vypadají jako jedny, což už droply..nebo jsou jen hodně podobné? Za mě už spíš nuda. Nějakej menší resell na nich bude, stále to tak nějak relativně „frčí“.

Z čepic přichází šílené jarmarkové kulichy a pětipanelky s gepardím printem, který se už objevil na ledvinkách a batozích. Print sám o sobě mě baví, ale na tu pětipanelku se to za mě nehodí.

A zatím poslední dvě odhalené věci jsou mikiny. První je mikina s kapucí a MINI box logem. Úplně obyčejná věc, kterou nic nezkazíš, ale Instagram si tím taky nezískáš. Druhou mikinou je „Declined Hoodie“, která má na hrudi nápis Supreme a zezadu potisk a já vám opět dávám prostor mě vzdělat a říct mi, kdo na tom potisku je.

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Comments are closed.