Supreme Week 2 (SS18)

Supreme sezóna již je v plném proudu, tak se opět pojďme podívat, co nás tento týden, vlastně už zítra, čeká. Úkoly do školy podceňuju a nechávám na poslední chvíli, ale tohle není ten případ, jen do poslední chvíle nebylo jasné, co tento týdne dropne proto je článek až teď.


Bundy

Název: Supreme Studded Arc Logo Leather Jacket
Retail (původní cena): 698$
Resell: U nás nebude
Poslední dny jasně ukazují, že na bundu ještě není vůbec pozdě a je dokázáno, že když jde o bundu od Supreme, tak tě zahřeje dvakrát tolik. Tyhle kožené bundy jsou zepředu zcela obyčejné, ale to, co jim dodává šmrnc je výrazný a „svítivý“ nápis na zádech. Cena je hodně vysoká, ale není se čemu divit, kůže. Kožené bundy od Supreme za 200 dolarů neseženete.
Název: Supreme Sleeve Script Sideline Jacket
Retail (původní cena): 238$
Resell: U nás nebude
Nápisy Supreme na rukávech jsou pro mě jedním ze znaků této sezóny (v tomto případě Supreme nápis najdete i na kapuci). Není to žádná bomba, nijak mě to nenadchlo, ale kdybych si měl vybrat, tak beru černou. Vyvolává ve mně takovej NHL feel :D.

Název: Supreme Tiger Stripe Track Jacket
Retail (původní cena): 188$
Resell: U nás nebude
Pravděpodobně nejkontroverznější věc tohoto týdne (společně s kalhotami, které k tomu jsou – se stejným vzorem samozřejmě). Takhle na ramínku to nevypadá nějak světoborně a myslím si, že to dost lidí odsoudí, ale pokud k tomu někdo dokáže dobře sladit zbytek outfitu, tak nakonec z týhle bundy bude hrozná bomba, kterou najednou budou všichni chtít. Při prvním pohledu se mi vybavila spolupráce Haemka s Kenzem.

Mikiny

Název: Supreme Diagonal Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): 158$
Resell: Maximálně 500,-Kč nad retail
Barevná, nudná šílenost, která v Japonsku určitě bude mít úspěch, no vlastně jako všechno od Supreme.

Název: Supreme Color Blocked Half Zip Sweatshirt
Retail (původní cena): 148$
Resell: Maximálně 500,-Kč nad retail
Taky jedna z barevnějších věcí, ale v této kombinaci a na tomhle designu mě to baví. Zelená je za mě skvělá!

Název: Supreme World Famous Zip Up Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): 148$
Resell: U nás nebude
Pro mě jeden z adeptů na nejhorší věc tohoto týdne. Basic mikina, která má na srdci stejný nápis jako ve svém názvu, tedy World Famous.

Trika

Název: Supreme Stacked L/S Top
Retail (původní cena): 98$
Resell: 500-2000,-kč na retail
Jeden z největších highlightů týdne, který zmizí hodně rychle. Dočkáme se celkem 8 barev, z toho budou dvě maskáčové varianty, které zároveň ze všech barev dle mě vypadají nejlépe.

Název: Supreme Corduroy Baseball Jersey
Retail (původní cena): 138$
Resell: U nás nebude
Když se řekne Corduroy, vybaví se mi track od Bonese, kterej je skvělej, zatímco tenhle Corduroy dres už taková bomba není. Nebo, nevypadalo by to špatně, kdyby to nebyl baseballovej dres. Navíc ten retail je zas zbytečně obrovskej.

Název: Supreme Multi Stripe L/S Top
Retail (původní cena): 98$
Resell: U nás nebude
Docela si v poslední době ujíždím na pruhovanejch věcech, takže na tenhle kousek nemůžu vypustit ani kousek křivýho slova.

Název: Supreme Zip Up Work Shirt
Retail (původní cena): 128$
Resell: U nás nebude
Košile na zip. Původně jsem to chtěl zkritizovat, že to zas vypadá jak fastfoodová uniforma nebo dres na bowling, to sice jo, ale myslím, že když to dobře zkombinujete, tak z toho může vzniknout zajímavej výsledek. Zajímavej, to automaticky neznamená, že dobrej.

Boty a doplněk

Název: Supreme/Vans Skull Pile Sk8-Hi
Retail (původní cena): 110$
Resell: 500-2000,-kč na retail
Tyhle lebky mě celej minulej tejden strašily a teď jsou zase tady, doufám, že se příští týden už na ničem neobjeví. Nee, na to, jak mi to vadilo na bundě a mikině, kde se tenhle vzor objevil, tady to zas taková pohroma není. Dost to ovlivňuje i fakt, že to je na modelu Sk8-Hi, který mám rád a na něm vypadá skoro všechno dobře.

 

Název: Supreme/Vans Skull Pile Slip-On
Retail (původní cena): 98$
Resell: 500-1000,-kč nad retail
Slip-ony? Ne. Lebky? Ne. Slip-ony a na nich lebky? Neeeee!

Název: Supreme®/Wilson® Tennis Balls
Retail (původní cena): 16$
Resell: 500-1000,-Kč nad retail
Asi nejzbytečnější věc týdne, ale paradoxně ta nejvyhajpovanější. Na poličku dobrý za 16 dolarů. Tyhle míčky by si měl pořídit Federer, aby tím podrthnul svojí nadvládu…nakonec ale stejně skončej u Rosola. 🙁

Jako minule jsem nevypsal úplně všechny věci, které budou v dropu, ale pouze ty nejzajímavější nebo ty, ke kterým mělo smysl něco říkat. Úplně na začátku máte fotku, na které jsou vidět všechny věci, které budou dropovat. Pokud jsem zapomněl vypsat nějakou věc, u které byste chtěli znát její retail, resell a můj názor, tak mi to napište do komentářů a já to případně doplním.

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Pro další zajímavé info pravidelně sleduj tenhle blog, kde bude každý týden info o Supreme dropu a můj Instagram.

Comments are closed.