Supreme Week 5 (SS18)

Follow na můj Instagram, hotovo? Tak můžem začít. Pokud tohle čtou nějací vysokoškoláci, tak se mnou budou soucítit a určitě chápou, proč článek vychází o trochu později, než obvykle. A pokud nejste vysokoškoláci, tak vám to rád vysvětlím. Je polovina semestru, což znamená, že se trochu láme chleba a píšou se průběžný testy a podobný kraviny, takže jsem musel a stále musím upředňostňovat školu před Supreme. Ale když mi budete klikat na reklamy, tak to možná časem bude naopak.

No, teď se pojďme podívat, co nás čeká. První dojmy jsou pozitivní, protože tam je hned několik věcí, které se budu snažit koupit, což v minulých týdnech moc nebylo.
Bundy

Název: Supreme®/Champion® Pullover Parka
Retail (původní cena): 218$
Resell: U nás nebude
Přijde mi, že kolabo mezi Supreme a Champion vychází snad každej den a zatím mě to ani jednou pořádně nenadchlo a platí to i pro tenhle případ. No, ale tenhle drop by to snad mohlo být celkově o něco lepší.
Název: Supreme®/Champion® Track Jacket
Retail (původní cena): 158$
Resell: Maximálně 2000,-Kč nad retail
Sice jsem hned zezačátku tohle kolabo zhejtoval, ale tohle na jaro vypadá docela fresh, plus retail, kterej je typickej pro bundy taky neurazí. Za mě jo.
Mikiny
Název: Supreme Sideline Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): 158$
Resell: 1000-3500 nad retail (nejvyhajpovanější jsou, horčicová, zelená a modrá)
Nejvyhajpovanější kousek dropu a zároveň i můj favorit number one. Baví mě to, a pokud jste jako já zaspali Supreme basketball sleeves, tak tohle je víc než adekvátní náhrada.
Název: Supreme®/Champion® Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): 148$
Resell: Maximálně 1000 nad retail
Stejný design jako u bundy, kde mi to přijde o něco povedenější, nebo spíš neobvyklejší. V pohodě věc, která zmizí rychle, ale moje poličky nezaplní.
Název: Supreme®/Champion® Stay In School Crewneck
Retail (původní cena): 148$
Resell: U nás nebude
Jednoduchá věc s vintage nádechem, která mě baví. Jsem odpůrce různejch nápisů na tričkách, potažmo mikinách, který to většinou zkazej, ale tady mi to ani nějak nevadí.
Trika
Název: Small Box Tee
Retail (původní cena): 58$
Resell: Kolem 500ti,-Kč nad retail
Jednoduchý tričko s malým nápis Supreme na srdci v 11 barevných provedeních. Naprosto simple věc, kterou nemůžeš nic zkazit.
Název: Supreme®/Hanes® Tagless Tees [Checkered – 2 Pack]
Retail (původní cena): 28$
Resell: Kolem 500ti,-Kč nad retail
K tomuhle triku už jsem se jednou vyjadřoval a to v první týdnu, kdy mělo vycházet, ale nakonec nevyšlo, tak se ho konečně dočkáme. Mám ohledně něj trochu smíšený pocity a jsem zvědavej jak bude na někom vypadat.
Název: Supreme Velour Warm Up
Retail (původní cena): 110$
Resell: U nás nebude
Triko, který se parádně hodí do stylu Charlieho Sheena z Dva a půl chlapa. Trochu mě mrzí ten retail, ale vzhledem k materiálu jsme asi nemohli čekat 50 dolarů. Ležérní, trochu elegantní, baví mě to.
Název: Supreme Flowers Tee
Retail (původní cena): 88$
Resell: U nás nebude
Přijde mi, že celo-vzorovaný trika už nejsou zas takovej trhák, jestli teda vůbec někdy byly?, ale do třiceti stupňů v létě docela v pohodě triko. Jo, a vzadu má nápis Supreme, abych vám zlepšil náladu. Teď vám jí zas zhorším, pokud nejste dostatečně pozorní, retail je 88$.
Kalhoty / kraťasy
Název: Supreme®/Champion® Track Pant
Retail (původní cena): 128$
Resell: U nás nebude
Tenhle typ kalhot je hlavně v poslední době dost oblíbenej, mě to úplně nebere, ale pro dost lidí je to jeden z highligtů tohoto týdne.
Název: Supreme®/Champion® Sweatshort
Retail (původní cena): 110$
Resell: U nás nebude
Za mě nejlepší věc ze spojení Supreme a Champion v tomto týdnu. Jednoduchý teplákový kraťasy s dobře „nadesignajnovaným“ logem a barevně to taky sedí dobře.
Doplňky
Název: Supreme®/Mophie® Encore Plus 10K + Encore 20K
Retail (původní cena): 88$
Resell: 100-500,-Kč nad retail
Powerbanky, které dropují již po několikaté. Poměrně oblíbený kousek, taková „fresh zbytečná věc“. První zmizí červeno-bílé provedení, protože je ikoničtější.
Název: Supreme®/Hanes® Boxer Briefs [Checkered – 2 Pack]
Retail (původní cena): 36$
Resell: Kolem 500ti,- nad retail
Stejně jako triko, tak i trenky měly vycházet v první týdnu. Bavěj mě a dost se na ně těším. Trochu mě mrzí, že v balíčku jsou pouze dvoje a ne jako obvykle, čtvery.

Jako minule jsem nevypsal úplně všechny věci, které budou v dropu, ale pouze ty nejzajímavější nebo ty, ke kterým mělo smysl něco říkat. Úplně na začátku máte fotku, na které jsou vidět všechny věci, které budou dropovat. Pokud jsem zapomněl vypsat nějakou věc, u které byste chtěli znát její retail, resell a můj názor, tak mi to napište do komentářů a já to případně doplním.

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Comments are closed.