Supreme Week 7 (SS18)

Po prodlouženém víkendu, který jsem strávil cestováním po republice, se vracím do normálu, což sebou přináší i tenhle každotýdenní článek. Konečně, konečně nás čeká drop, kvůli kterému většina z vás tyhle články čte. Konečně, konečně nás čeká drop, kdy se něco bude dít a vypukne zas na chvíli nějaké šílenství. Tento týden nás totiž čeká spolupráce Supreme a The North Face, která skoro nikdy nikoho nenechá chladným, tak se na to pojďme podívat blíž.

Bundy
Název: Supreme®/The North Face® Metallic Mountain Parka
Retail (původní cena): 398$
Resell: 20-30 000,-Kč
Nejvyhajpovanější a největší highlighty z kolaborací mezi Supreme a TNF jsou vždycky bundy a ani teď tomu není jinak. V porovnání s minulou sezónou mě to baví o něco míň a materiálově to na první pohled působí trochu jak igelitka, ale i přesto to není špatný. Můj favorit je stříbná!
Název: Supreme Velour Zip Up Jacket
Retail (původní cena): Není známo
Resell: U nás nebude
Trochu „dědkovská“ bunda, ale hned ta první, světlá vypadá skvěle. Velurovej materiál, což znamená, že ta bunda bude poměrně těžká, i když takhle na první pohled nevypadá. K bundě jsou i velurové tepláky, které jsou ve stejných barvách a zezadu mají malý nápis Supreme. Tam jsou zas naopak lepší a  nositelnější ty tmavší.
Mikiny
Název: Supreme®/The North Face® Metallic Logo Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): 168$
Resell: 7-10000,-Kč
Společně s trikem, které bude představeno níže, zatím můj nejoblíbenější kousek, konkrétněji v tomto případě černá barva, kde to ladí fakt parádně. Nojo, „double boxlogo“ není jen tak.
Název: Channel Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): Není známo, ale asi 148$
Resell: U nás nebude
Nápisy Supreme byly už snad všude, takže zbývalo poslední místo, kde se ještě v tomhle formátu neobjevily. Pro ty, co si toho ještě nevšimli, mluvím o okraji kapuci, který je celý potištěný nápisy Supreme.
Trika
Název: Supreme®/The North Face® Metallic Logo T-Shirt
Retail (původní cena): 54$
Resell: 2,5-4000,-Kč
Stejný názor jako u mikiny, možná ještě větší „must-have“ díky nižšímu retailu.
Název: Supreme Shadow Stripe L/S Top
Retail (původní cena): 88$
Resell: U nás nebude
Longsleeve aka triko s dlouhým rukávem a o tomhle už píšu po několikáté, takže snad už konečně dropne, abych o něm víckrát nemusel psát. Baví mě, jednoduchý, má retro vibe, ideální do tohohle počasí, pokud teda je i u vás 20 stupňů.
Název: Supreme Soccer Polo
Retail (původní cena): Není známo
Resell: U nás nebude
Fotbalovej dres, vršek vypadá, jak kdyby byl ze síťoviny, ale myslím si, že pouze fakt jen vypadá. Na léto polo jak vínko a ještě pro milovníka fotbalu jako jsem já.
Doplňky
Název: Supreme®/The North Face® Metallic Bib Pants
Retail (původní cena): 498$
Resell: U nás maximálně 2000,-Kč nad retail
Docela úchylarna a jedna z věcí, kterou když budeš hodně chtít, tak možná i zvládneš koupit. Na flex na výkopní práce ideální nebo na „modní“ akce, kde chtěj všichni strhnout, co nejvíc pozornosti.

Název: Supreme®/The North Face® Metallic Shoulder Bag
Retail (původní cena): 66$
Resell: 1,5-3000,-Kč nad retail
Nejuniverzálnější věc z dropu a pokud jdete čistě po resellu, tak pro vás možná ideální tip. Proč? Mezi těma všema „bombama“ se to trochu ztrácí a máte reálnou šanci to koupit a nějakou tu kačku na tom zarobit.
Název: Supreme®/The North Face® Metallic Borealis Backpack
Retail (původní cena): 168$
Resell: 500-2500,-Kč nad retail
Pro milovníky TNF konečná typická věc pro tuhle značku. Nelíbí se mi, ale pokud ještě chodíš na střední a musíš tahat milion zbytečnejch učebnic, tak se ti možná bude hodit, protože působí fakt objemně.
Název: Supreme®/The North Face® Metallic Roo II Lumbar Pack
Retail (původní cena): 128$
Resell: 1,5-2500,-Kč nad retail
V neoficiálním souboji se shoulderbagy jsou pro mě ledvinky vítězem. Začíná bejt letní počasí, takže kup jednu tátovi, ten si jí dá kolem pasu a můžete vyrazit na výlet. Sedí to k sobě hezky, za mě zas hlavně na té stříbrné.
Název: Supreme®/The North Face® Metallic 6-Panel Hat
Retail (původní cena): 54$
Resell: 500-1500,-Kč nad retail
Za mě nejhorší kousek tohohole kolaba. Jednak už kšiltovky úplně nemusím a tahle se taky zrovna dvakrát nepovedla a ještě k tomu mi připomíná kšiltovku, kterou ti máma násilím vnutí na pláži, aby na tebe nesvítilo sluníčko.
Název: Supreme Don’t Ask Me 4 Shit Stamp
Retail (původní cena): Neví se
Resell: Pár stovek nad retail
Od razítka Supreme bych čekal, že bude i Supreme razítkovat, což je pro mě trochu zklamaní a myslím, že i pro dost ostatních.

Jako minule jsem nevypsal úplně všechny věci, které budou v dropu, ale pouze ty nejzajímavější nebo ty, ke kterým mělo smysl něco říkat. Úplně na začátku máte fotku, na které jsou vidět všechny věci, které budou dropovat. Pokud jsem zapomněl vypsat nějakou věc, u které byste chtěli znát její retail, resell a můj názor, tak mi to napište do komentářů a já to případně doplním.

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? Budete se snažit něco koupit?

Comments are closed.