Supreme Week 8

Sice je venku asi 20 stupňů, ale chvílema mi přijde, jak kdyby byly už třicítky a při každým kroku to proklínám a přivolávám zimu. A díky tomu, že tyhlety teploty nesnáším, tak nelítám někde venku a může vyjít tenhle článek, tak si toho važte a dejte mi follow na Instagram, dík.

Oproti minulému týdnu se nedalo moc čekat, že by ho tento překonal. No, na začátek vám hned řeknu, že fakt nepřekonal. Ale i tak se na to pojďme podívat.

Mikiny
Název: Supreme World Famous Taped Seam Hooded Pullover
Retail (původní cena): Není známo, ale asi 148$
Resell: U nás nebude
Je to uvedené jako pullover, ale přijde mi to spíš jako bunda, no, ale to nic nemění na tom, že to není dobrý. Chtěl jsem napsat, že nápis Supreme je tam docela skrytej, ale je tam tolikrát, že si ho nakonec všimne asi každej. Se stejným designem a barvami jsou pak ještě kraťasy, které jsou sice, co se týká teplot aktuálnější, ale celkově mi přijdou ještě víc od věci. Retail se u nich také neví, ale nebudou se dát přeprodat, takže tě to nijak extra nemusí trápit.
Název: Supreme Ganesh Crewneck
Retail (původní cena): Není známo
Resell: U nás nebude
Obyčejnej crewneck, který má na srdci Ganéša, což je hinduistický bůh. Cejtím se spíš, jak budhista, takže tohle pro mě není. Celkem bude dostupný v 7 barvách.
Trika
Název: Supreme Stripe Tee
Retail (původní cena): Není známo
Resell: 500,-Kč nad retail
Černá a bílá vypadaj super, jen se modlím, ať retail zase není 88$.
Název: Supreme Overdyed Pocket Tee
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Maximálně 300,-Kč nad retail
Basic triko s „opraným“ lookem a kapsičkou, na které je napsáno Supreme. Taková normálka, nic extra.
Doplňky
Název: Supreme®/RIMOWA Topas Multiwheel
Retail (původní cena): 1600$ (45 litrů) a 1800$ (82 litrů)
Resell: U nás nebude
Největší bomba a highlight týdne, která tenhle week zachránila. Je to super, baví mě to, ale cenovka je vysoká, i když nic jinýho se ani nedalo čekat. Hnedka vzniklo meme, že lidi si koupěj kufr, ale nezbyde na dovolenou, tak jsem zvědavej, kolik lidí s tímhle kufrem nakonec pojede maximálně k babičce na chatu nebo na letní tábor.
Název: Supreme Cactus Keychain
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Maximálně pár stovek nad retail
Doplňky jsou skoro vždy to nejlepší, co v jednotlivých týdnech dropuje a platí to i teď, i když tentokrát to nebylo zas tak těžký.

Jako minule jsem nevypsal úplně všechny věci, které budou v dropu, ale pouze ty nejzajímavější nebo ty, ke kterým mělo smysl něco říkat. Úplně na začátku máte fotku, na které jsou vidět všechny věci, které budou dropovat. Pokud jsem zapomněl vypsat nějakou věc, u které byste chtěli znát její retail, resell a můj názor, tak mi to napište do komentářů a já to případně doplním.

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Co říkáte na tenhle drop? 

Máte v plánu tento týden něco kupovat?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Comments are closed.