Supreme Week 12 (SS18)

Určitě jste si všimli, že minulej tejden žádnej Supreme článek nevyšel. Poprvé, od té doby, co jsem je začal psát. Proč? Měl jsem tolik povinností, hlavně těch školních, že mi na to bohužel nezbyl čas. Tenhle týden na tom nejsem o moc líp, ale vynechat dva týdny? To  by pro vás bylo smrtící, já vím, ještě k tomu, když nás tenhle týden čeká nejlepší drop sezóny?

Tento týden se dočkáme spojení Supreme a značky Fox Racing. Pamatuju si, když jsem před X lety dostal od Ježíška Fox čepici a do dneška jsem ji ani jednou neměl na sobě. Možná právě teď nastal ten čas.

Supreme x Fox Racing

Název: Supreme®/Fox Racing® Vue Goggles
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Cca 2000,-Kč nad retail
Nejvyhajpovanější věc týdne. Černý a červený na snowboard, modrý na motocross, který je pro značku Fox typický. Po dlouhý době můžu konečně říct, že nejvyhajpovanější věc je zároveň i moje nejoblíbenější.
Název: Supreme®/Fox Racing® Bomber LT Gloves
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Cca pár stovek nad retail
Černý a červený opět v pohodě. Žádná velká krása, ale co čekat, jde o sportovní rukavice, u kterejch jde hlavně o kvalitu a o to, aby vydržely a byly funkční.
Název: Supreme®/Fox Racing® V2 Helmet
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Cca 1500-3000,-Kč nad retail
Motocrossová helma aka můj druhej favorit týdne. Jde spíš o věc na poličku nebo do Palladia, aby tě tolik nebolela hlava, až uslyšíš výplody, který vypouštěj místní hajpbísti.
Název: Supreme®/Fox Racing® Moto Jersey Top
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Cca 1000-2000,-Kč nad retail
Celý tohle kolabo je zatím strašná bomba a tenhle kousek to potvrzuje. Předpokládám, že tam budou různý vycpávky pro zmírnění nárazu (je to přece „motocrossový“ kolabo), takže to asi nebude úplně na denní nošení.
Název: Supreme®/Fox Racing® Proframe Roost Deflector Vest
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Cca 500-1000,-Kč nad retail
Pravděpodobně nejpraktičtější věc z dropu pro ty, kteří si ty věci kupujou k tomu, k čemu jsou primárně určeny, na motocross. Doufám, že vůbec někdo takovej je. 😀 Nebo to bude dobrej flex na letních festivalech, když si to vezmeš místo trička.
Název: Supreme®/Fox Racing® Moto Hand Grip
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Cca 500,-Kč nad retail
Řídítko, štafeta nebo vibrátor. Záleží na vás.
Název: Supreme®/Fox Racing® Moto Pant
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Cca 500-1000,-Kč nad retail
Dostáváme se k poslední věci z tohohle kolaba. Jak jsem mluvil o tom, že dres asi nebude úplně vhodný na denní nošení, tak o těchto kalhotech to platí tuplem. Jsem zvědavej na nějakej fitpic v nich, protože z fotek nejsem dvakrát moudrej.

Název: Supreme Logo Piping Half Zip Sweatshirt
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Cca pár stovek nad retail
Jednoduchá mikina s malým panelem Supreme a parodoxně to je pro mě jedna z nejlepších věcí. Všechny barvy mají něco do sebe.Název: Supreme Jet Sleeve Zip Up Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): Není známo
Resell: Nezarobíš
Opět taková jedna z basic věcí, ale moc mě to nebaví, protože z toho mám pocit, jak kdybych to už viděl stokrát.

Jako minule jsem nevypsal úplně všechny věci, které budou v dropu, ale pouze ty nejzajímavější nebo ty, ke kterým mělo smysl něco říkat. Úplně na začátku máte fotku, na které jsou vidět všechny věci, které budou dropovat. Pokud jsem zapomněl vypsat nějakou věc, u které byste chtěli znát její retail, resell a můj názor, tak mi to napište do komentářů a já to případně doplním.

Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Jak hodnotíte tento drop?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Comments are closed.