Supreme Week 15 (SS18)

Patnáctej týden aka Milan Baroš. Venku je tak nechutný vedro a dusno, že dělám všechno proto, abych tam nemusel, třeba píšu tenhle článek, tak se pojďme podívat na to, co je nám tento týden naděleno.

Název: Supreme®/Tivoli® Pal BT Speaker
Retail (původní cena): 348$
Resell: Pár stovek nad retail
Nejvyhapovanější kousek týdne..z kategorie doplňků, to už asi ani nikoho nepřekvapí. Za tu cenu se dá očekávat, že to bude fakt pořádnej reprák, kterej když zapneš na max před Palladiem, tak to uslyšej i tví hypebeast kámoši u mekáče (pro neznalce Prahy nebo jenom Palladia – mekáč je v úplně posledním patře a od hlavního vchodu docela daleko) a díky tomu tě najdou. Za mě jeden z horších doplňků, kterej kupovat určitě nebudu.
Název: Supreme Split Anorak
Retail (původní cena): 168$
Resell: Nezarobíš a jestli jo, tak hodně málo
Pro mě jednoznačně nejlepší věc týdne a ne jenom kvůli tomu, že nemá úplně důstojnou konkurenci. Anoraky mám rád, tady navíc všechny barevný kombinace vypadaj skvěle. Nemám, co vytknout.
Název: Supreme Landscape Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): 178$
Resell: Nezarobíš
Mikina pro sluníčkáře jak vyšitá. Zároveň to vypadá jako něco, co si vzal tvůj mladší sourozenec na hodinu výtvarky, kde dostal za úkol pokreslit bílou mikinu, podle vlastní fantazie. K mikině jsou i kraťasy, jejich retail je 148$, taky na nich nevyděláš a taky jsou špatný. Jdem dál.
Název: Supreme®/Playboy© Soccer Jersey
Retail (původní cena): 118$
Resell: Pár stovek nad retail
Anoraky byly nejlepší věc týdne, za mě. Tohle je za mě nejvíc fresh věc týdne a hned ta první colourway je strašná bomba, která mi nejvíc sedí do aktuálního počasí. Baví, baví, bavíííí!
Název: Supreme Bless Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): 148$
Resell: Nezarobíš
Každej z nás má požehnání, každej z nás je blessed. Mikina mě neba, i když v sobě ukrývá možná trošku hlubší význam.

Název: Supreme MLK Zip Up Flannel Shirt
Retail (původní cena): 178$
Resell: Nezarobíš
Na to, jaká byl Martin Luther King osobnost, tak tenhle kousek je poměrně ohavnost. Jediný, v co věřím, že to naživo bude…teda musí být o hodně lepší.
Název: Supreme Jacquard Logo Silk Polo
Retail (původní cena): 148$
Resell: Nezarobíš
Další pro mě povedená věc, ale ještě povedenější by byla, kdyby ty nápis Supreme byly rozeznatelnější. Hlavně z toho důvodu, že by to to tričko ještě o něco oživilo. Škoda vysokýho retailu.

Jako minule jsem nevypsal úplně všechny věci, které budou v dropu, ale pouze ty nejzajímavější nebo ty, ke kterým mělo smysl něco říkat. Úplně na začátku máte fotku, na které jsou vidět všechny věci, které budou dropovat. Pokud jsem zapomněl vypsat nějakou věc, u které byste chtěli znát její retail, resell a můj názor, tak mi to napište do komentářů a já to případně doplním.
Detailnější fotky věcí z tohohle dropu najdeš ZDE.

Drop je od 12:00 našeho času ve čtvrtek na Supreme stránkách.

Jak hodnotíte tento drop?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Comments are closed.