Supreme Week 1 – FW18

Nová sezóna je zpět, takže jsou zpět i vaše oblíbené Supreme články. Na začátek mi dejte follow na Instáči, ať z těch článků taky něco mám, dík.
A teď se pojďme podívat na to, co nás tentokrát netradičně v pondělí čeká.
Mimochodem před několika dny Supreme odhalilo preview, náhled toho, čeho se tuhle sezónu dočkáme. Ty věci budou rozprostřeny do jednotlivých týdnů, nebude to všechno teď v pondělí, jen aby někdo nebyl v pondělí zklamanej, že tam nebylo bogo.
První týdny jsou vždycky na počet kusů nejbohatší a je tomu tak i teď. Proto vyberu za mě jen ty nejzajímavější kousky, o kterých má smysl něco víc říct.

Název: Supreme Leather Anorak
Retail (původní cena): 698$
Resell: Nezarobíš
Když jsem viděl tu camo variantu v náhledech toho, co nás tuhle sezónu čeká, první, co mě napadlo bylo, „tohle na zimu potřebuju“. Po tom, co jsem zjistil cenovku, jsem se rozhodl, že se spokojím s tím, co mám ve svém šatníku..:(
Název: Supreme Classic Script Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): 168$
Resell: max 1000-2000,-Kč nad retail
Po úvodní ztrátě iluzí se dostáváme ke kousku, kterej je určitě jedním z mých favoritů úvodního týdne. Ten minimalistický nápis ve skvěle zvoleném fontu mě fakt bavííí! Největší zajímavostí této mikiny je, že vyšla už v roce 1996.
Název: Supreme Split Crewneck Sweatshirt
Retail (původní cena): 158$
Resell: max 1000-2000,-Kč nad retail
Oooh, dostáváme se za mě k další naprostý bombě, který podle mě zatím dost lidí nevěnuje dostatek pozornosti, ale po dropu nebo v nejbližší době po ní bude velká sháňka. Ke crewneckům jsou pak i kalhoty ve stejných barevných provedeních, takže můžete sladit celej set.
Název: Supreme Perforated Leather Hooded Sweatshirt
Retail (původní cena): 168$
Resell: max 1000-2000,-Kč nad retail
Vybrat si jednu mikinu v tomhle týdnu se začíná zdát jako velké dilema, protože tahle taky není vůbec špatná. Logo, nápis Supreme by měl být z perforované kůže, což by mělo zajistit, že po prvním praní nebudete mít na mikině jenom UPREME. Jaká barva vás tady baví nejvíc? Já se absolutně nemůžu rozhodnout.
Název: Supreme Madonna Tee
Retail (původní cena): 48$
Resell: 4000-5000,-Kč
Dostáváme se k nejvyhapovanějšímu kousku týdne. Dostáváme se ke kousku, po kterém půjdou všichni, což ti dost ulehčí kupovaní ostatních věcí, pokud po Madonně netoužíš. Jsem dneska nějak pozitivně naladěnej, protože to je další kousek, kterej mě hodně baví a určitě se budu snažit ho získat. Na nošení i jako sběratelský kousek super triko. Dočkáme se ho celkem v 9 barevných provedeních.
Název: Supreme Liquid Tee
Retail (původní cena): 36$
Resell: 2000-3000,-Kč
Další fresh věc, obzvlášť do aktuálního, nedejchatelného počasí. Trochu mi to připomíná mikinu výše, u které jsem obdivoval její minimalistický nápis. Pokud by tady byl nápis ve 3D, tak by to tomu ještě přidalo, ale přijde mi, že to tam je jenom natištěný.
Název: Supreme Still Life Tee
Retail (původní cena): 36$
Resell: 1500-2000,-Kč
Konečně se dostáváme ke kousku, ze kterého úplně nešílím. Jako je to v pohodě, ale zároveň mi to připomíná takové triko, které vychází každou sezónu, takže když ho teď nekoupíš, tak se zas tolik nestane.
Název: Supreme Scatter Ringer
Retail (původní cena): 138$
Resell: 500-1000,-Kč nad retail
Co čekáte, že řeknu teď? Opět super, opět mě to baví, jen si trhám vlasy kvůli tomu retailu, 138 dolarů je prostě hodně. Sice je to kvalitnější, „těžší“ triko než ty za 40 dolarů, ale podle mě ten rozdíl ve kvalitě není hoden 100 dolarům. Stejně si možná tuhle flex pí*oinku koupím.
Název: Supreme Light S/S Top
Retail (původní cena): 78$
Resell: 500-1000,-Kč nad retail
Triko, jehož logo tě osvítí a vtáhne do sebe, tak na mě tohle triko působí. S cenovkou je to podobný případ, jako triko výše, ale zde to není tolik napálené.
Název: Supreme Patchwork Pique Tee
Retail (původní cena): 110$
Resell: Nezarobíš
Myslím, že přesně před rokem, kdy dropovalo FW17 se hned v prvním weeku objevily patchworkové mikiny, které docela rychle zmizely a obdobně na tom podle mě budou i tyhle trika. Ale zmizej spíš do zahraničí než k nám.
Název: Supreme Shoulder Bag
Retail (původní cena): 74$
Resell: 500-2000,-Kč nad retail
Postupně se dostáváme k doplňkům, které ani tuto sezónu nezaostávají a možná patří opět k tomu nejzajímavějšímu. Shoulderbagy měly od poslední sezóny nasazenou laťku poměrně vysoko a za mě jí nepřekonaly. Nejsou špatné, ale čekal jsem víc. To samé za mě platí pro batohy a waistbagy.
Název: Supreme Utility Bag
Retail (původní cena): 58$
Resell: 500-1000,-Kč nad retail
Kosmetická taštička nebo taštička do sprchy. Líbí se mi nápad přijít s něčím takovým a ozvláštnit tak klasickou strukturu tašek, která se často opakuje.
Název: Supreme®/Kaweco® AL Sport Ballpoint Pen and AL Pencil
Retail (původní cena): 72$
Resell: Maximálně pár drobnejch nad retail
Škola se blíží a tobě se tu holku, která sedí za tebou v lavici furt nepodařilo sbalit? Tohle je recept, jak se vrátit zpátky do školy pořádně ve stylu.
Název: Supreme®/Tag Heuer® Pocket Pro Stopwatch
Retail (původní cena): 268$
Resell: Nezarobíš
Až budeš Mourinho a budeš stopovat, za kolik má Pogba stovku, tak možná, ale teď si je nekupuj.
Název: Supreme®/Thermos® Stainless King Food Jar + Spoon
Retail (původní cena): 40$
Resell: Do 1000,-Kč nad retail
Sezóna táborů je pryč, takže tohle léto to asi už nevyužiješ, ale proč neudělat investici do budoucna, v tomhle případě do příštího léta? Nejlepší na tomhle kousku je ale jednoznačně ta stříbrná lžička.

Jako jsem řekl, nevypsal úplně všechny věci, které budou v dropu, ale pouze ty nejzajímavější nebo ty, ke kterým mělo smysl něco říkat. Úplně na začátku máte fotku, na které jsou vidět všechny věci, které budou dropovat. Pokud jsem zapomněl vypsat nějakou věc, u které byste chtěli znát její retail, resell a můj názor, tak mi to napište do komentářů a já to případně doplním.

Drop je od 12:00 našeho času v pondělí na Supreme stránkách.

Jak hodnotíte tento drop?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Comments are closed.